Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за пакување хартијаКутија за храна
Product Categories

Кутија за храна (Total 42 Products)

Категории на производи од Кутија за храна , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за храна , Кутија за храна од картон добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кутија за храна за хартија R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
кутии со подароци за колачиња за лого со кола, преклопни со рачка

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

кутии со подароци за колачиња за лого со кола, преклопни со рачка 2020 големопродажно лого на големо, нови кутии за подароци за колачиња, кутии за пакување со чоколадни подароци со рачка. И сите наши производи се прилагодени, можат да ги задоволат...
Кутија за храна со амбалажа за торта за пекари со рачка

Единечната цена: USD 0.35 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.35 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за храна со амбалажа за торта за пекари со рачка Продажба на големо на големо, торта за пекари, високо квалитетно пакување, преклопна обична кутија за торти, кутија за пакување слатка храна со рачка. Сè е добро подготвено за...
Кутија за пица со брановидна хартија со правоаголна форма што може да се рециклира

Единечната цена: USD 0.32 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.32 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пица од брановидна хартија со правоаголна форма што може да се рециклира Кутијата за пица користи брановидна хартиена кутија, материјалот е биоразградлив, има храна и има различна форма, како квадрат, шестоаголник, триаголник и така...
роденденска кутија за пакување подароци со прозорец

Единечната цена: USD 0.32 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.32 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски брановидни картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

роденденска кутија за пакување подароци со прозорец Оваа кутија за торти се користи за роденден или банкет, надвор е испечатен CMYK и има голем прозорец и лента, внатре нема печатење, само бело. прозорецот е ПВЦ материјал, дали ви се допаѓа...
Божиќни подароци кутии за пакување со рачка за срце

Единечната цена: USD 0.32 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.32 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Божиќни подароци кутии за пакување со рачка за срце Оваа кутија е многу убава, нејзиниот посебен дел е рачката, не користете јаже, таа е форма на срцето, многу убава, а дното е само-заклучено, многу удобно, надворешно печатење CMYK, ви се допаѓа?...
обичај печатена брановидна пица кутија за пакување храна

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

обичај печатена брановидна пица кутија за пакување храна Кутија за пакување од пица изработена од бела хартија + цврсто кафеаво брановидно картонско плочи кое јака хартија од хартија1-2,5мм ; Кутии за пица прилагодени дизајн отпечатија ваш сопствен...
Кутија за пакување храна за Божиќни јаболко

Единечната цена: USD 0.32 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.32 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување за Божиќни подароци Кутија за подароци од црвено јаболко Овој дисплеј кутија за подароци за пакување Божиќна храна е многу убава, формата е различна, отворениот дел е облик на срце, многу е погодно да се свитка, може да биде како...
Кутија за пакување за Божиќни подароци Кутија за подароци од црвено јаболко

Единечната цена: USD 0.56 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.56 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување за Божиќни подароци Кутија за подароци од црвено јаболко Божиќ доаѓа. Сè уште ги спакувавте вашите Божиќни плодови? Не грижи се, можеме да ти помогнеме! Оваа амбалажа за подароци е многу убава - формата е посебна, горниот има...
Прилагодено капаче за UV-лого и основна кутија за подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено капаче за UV-лого и основна кутија за подароци Оваа црна кутија за подароци е капак и основен стил, капакот за печатење на црно UV лого со виолетова лента, изгледа многу елегантно. Внатрешноста на основната кутија има вметнато пена ЕВА,...
Кутија за пакување на колачиња Прилагодена кутија за хартија за колачиња

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за пакување на колачиња Прилагодена кутија за хартија за колачиња Капак и основен картонски материјал со јасен пластичен вметнат за колачиња; Прилагодете хартиени кутии за печатење во сива боја со свое лого за дизајн. Рачна изработена кутија...
Макаронски кутии Пакување крафт хартија со јасен прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Макаронски кутии Пакување крафт хартија со јасен прозорец Оваа кутија е многу едноставен дизајн, не секое печатење, само крафт хартија со ПВЦ прозорец, чист прозорец може многу добро да ја прикаже вашата храна, а материјалот е храна одделение, нема...
Пакување за кутија со хартија за дисплеј за снек за деца

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакување за кутија со хартија за дисплеј за снек за деца Многу нежна кутија за подароци за закуска, двојно отворена кутија, дизајнот на отворање е умен, обете страни го отвораат патот за отворање на кутијата за подароци, надворешното опремено со...
Кутија за подароци за козметички пакувања со ефтина храна

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за подароци за козметички пакувања со ефтина храна Кутија за храна за хартија, кутија за пакување храна со лого печатена и завршна. Кутии за пакување храна, кутија за козметичко пакување, ефтина кутија за пакување за производи. Кутија за...
Справувајте со картонски десерт пакувања со кутии за пакување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Справувајте со картонски десерт пакувања со кутии за пакување Според различни начини на класификација, кутиите за пица можат да се поделат во следниве категории: Според различните материјали, кутиите за пица можат да се поделат на: 1. Кутија за пица...
Обичај 9 парчиња квадратна макаронска хартиена кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

9 парчиња квадратна макаронска кутија за хартија со обичај за вметнување ова се квадратни макарони кутии за пакување 9 макарони, а одвнатре со вметнете да ги држите макароните, горниот и долниот со перниче за да ги заштитите за време на транспортот,...
Нарачана кутија за пакување од хартија за торби за нарачки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Нарачана кутија за пакување од хартија за торби за нарачки Нарачана кутија за пакување хартија за торби со прилагодена цена со конкурентна цена, кутија за торта со форма на куќа и логото отпечатено. Кутија за пакување хартија за торта, едноставен...
Кутија за пакување хартија за пакување со топла продажба

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за хартија со топол продажба со топла продажба Кутија за хартија за торта со топла продажба, кутија за тортика со облик на куќа, кутија за торта со прозорец и лого за печатење. Кутии за пакување на cupcake, едноставен дизајн, амбалажа со...
Кутија за подароци од куќи со облик на cupcake со панделка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за подароци во форма на куќа со панделка Кутија за облик на cupcake, кутија за торта со прозорец и лого за печатење. Кутии за пакување на cupcake, едноставен дизајн со панделка, изгледа луксузно и мода. Кутија за кекси за подароци, амбалажа...
Подарок за хартија високо квалитетна слатка кутија за слатки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Подарок за хартија високо квалитетна слатка кутија за слатки Оваа кутија е многу елегантна и многу прифатлива, жива и светла боја, со рачка со лента, може да се користи за да се одржи чоколадо, бонбони, да се даде подарок, или слатки за свадба...
Висока продажба Еко-пријателска кутија за пица со хартија со прилагодено

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Висока продажба Еко-пријателска кутија за пица со хартија со прилагодено Ова е кутија за храна, која може да држи брза храна, како што се хамбургер, јајца од јајца, бисквит, шунка, итн. Тоа често се користи од страна на некои пекари и продавници за...
Flatpack изберете 12 пакувања со кутии со макарони

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Flatpack изберете 12 пакувања со кутии со макарони ова се макарони кутии за пакување 12 макарони или 20 макарони, нејзино специјално е внатрешноста со рамно дно кутија, надворешната кутија е рамно куќиште кутијата за затворање, бојата е пантоне со...
Други производи

Кина Кутија за храна Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни полиња на индустријата. На пример, можеме да направиме убава и луксузна кутии за храна за храна пакување.Само како кутија за храна, кутија за дрвена храна, кутија за храна за хартија, кутија со храна, итн.Нашите кутии за храна со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашите кутии со храна, добредојде да контактирате со нас во секое време.food boxkraft food boxfood packaging box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи