Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутија за облека
Product Categories

Кутија за облека (Total 27 Products)

Категории на производи од Кутија за облека , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за кошула , Кутија за кошула со хартија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кутија со црни кошули R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Нарачана кутија за пакување со големи картонски облеки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Нарачана изработена голема картонска кутија за пакување Голема картонска кутија, крута картонска кутија, ја правиме во едноставни стилови на поклопецот и основната кутија со лого во црно печатење на надворешниот капак на кутијата, стилот на кутијата...
Кутија за црно преклопување со висок квалитет

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за црно преклопување со висок квалитет Убава црна кутија за облека од печатење во Лијанг, логото на кутијата за облека е место УВ, надвор и внатре е уметничка хартија отпечатена црна боја, дебела е 2мм, голема големина, луксузен изглед, ако...
Кутија за пакување со маица од ерменски картон

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување со маица од ерменски картон кутија за облека од картон е цврста картонска кутија, ја правиме во едноставни стилови на капакот и основата на кутијата со лого во повеќебојно печатење на надворешниот капак на кутијата, е прилагодено...
Кутија за подароци со мермер за дизајн со лак за лента

Единечната цена: USD 1.2 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 1.2 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за подароци со мермер за дизајн со лак за лента Подарок кутија со мермер дизајн кој во прекрасна шема и елегантен стил; Кутија за подароци од мермер изработена од бела свилена уметничка хартија и 2мм Greyaboard која е наменета за пакување за...
Пакување со венчаници за топла продажба на пакување со венчаници

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакување со топла продажба на подарок кутија за подароци со бели подароци со голема големина Луксузна кутија за подароци во бела картонска кутија со сопствено лого и дизајн на црно-гранично печатење; Кутија со бела хартија од големи димензии со лак...
Кутија за облека со природна кафеава крафт хартија со капаци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за облека со природна кафеава крафт хартија со капаци Кутија за облека со капак изработена од фенси кафена плоча од крафт хартија со дебелина од 2мм ; Хартијата за хартија Kraft кутии со силен материјал за хартија со дизајн на структура на...
Кутија за складирање на облека од правоаголник од картон за мажи

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за складирање на облека од правоаголник од картон за мажи Кутија за облека со црно лого е изработена од хартија за текстура и картонска хартија, бојата е зелена или прилагодена, големината е прилагодена. Може да се користи за кошула, кошула,...
Кутија за облека со голема магнетна лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за облека со голема магнетна лента Големата кутија за облека со магнетна лента е 1200gsm картон, бела со црно печатење, една пар магнетика додава затворање на панделка, се користи за луксузен подарок, облека, Кутијата за облека е обичајно...
Печатење со амбалажа од картонска облека со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Преклопување магнетна облека картонска кутија пакување печатење со рачка Кутијата за облека е сива занаетлива хартија во боја во позадина, сребро јаже се справи со полесно за подигнување. Изработено е од 1,5 мм постигната картонска кутија,...
Кутија за пакување на подароци со фиоки со розово бразиер (градник) со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за пакување со подароци со фиоки со розово бразиер (градник) со рачка од лента Кутијата за пакување на градник се состои од картон со 1200gsm, розова бисерирана хартија, лизгачко дно до затворање, убава розова боја со розова рачка од лента....
Кутија за луксузно пакување со луксузна облека

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за луксузно пакување со луксузна облека Кутијата со магнетна амбалажа во луксуз е составена од 1200gsm картон, неколку мангетички со панделка до затворање, а со цел да се избегне рамна при склопување, на 4 агли има двојни страни на лента. ако...
кутија за пакување со сјајна хартија со кошула

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

кутија за пакување со сјајна хартија со кошула Кутии за пакување од кошули направени од уметничка хартија и картонска хартија, бојата ќе бидат CMYK или прилагодени, големината е прилагодена. Може да се користи за кошула, кошула, облека, шал, лак...
розова хартија за пакување долна облека и кутија за шал

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

розова хартија за пакување долна облека и кутија за шал Кутија за долна облека со капаче изработена од уметничка хартија и картонска хартија, бојата ќе биде CMYK или прилагодено, логото за печат од златна фолија или прилагодено лого, големината е...
Кутија за подароци со розова хартија или пакување на долна облека

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци со розова хартија за пакување од градник или долна облека Лизгачка кутија за фиоки изработена од обложена уметничка хартија со дебелина на хартиена табла 300-500 gsm според големината на кутијата за фиоки и претпочитате димензија;...
Women'sенски пакувања за долна облека Пакувања со фиоки за фиоки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Women'sенски пакувања за долна облека Пакувања со фиоки за фиоки Кутии за пакување на долна облека изработени од обложена уметничка хартија, која има дебелина на хартиена табла 300-500 gsm според големината на кутијата за фиоки и вашите...
Големи украсни кутии за подароци за Божиќ со капаци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Големи украсни кутии за подароци за Божиќ со капаци Висококвалитетни украсни кутии за подароци за Божиќ со капаци кои ги покриваат и стилот на основната кутија; Големи кутии за подароци за Божиќ за пакување на кошули; Божиќни кутии за подароци со...
Кутија за магнетна облека со прилагодена црна црна боја

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за магнетна облека со прилагодена црна црна боја Луксузна облека кутија изработена од црна хартија и картон со меки допири со двојни ленти на 4 агли; Црна боја со неколку манигетички, затоа направете ја кутијата за облека е полесно отворена и...
Бела подарок пакување облека кутија нов стил

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Бела подарок пакување облека кутија нов стил кутија за облека, висок квалитет, различни големини со различна завршна обработка. кутија за облека со бела боја, кутија за подароци за облека во нов стил во 2018 година. кутија за пакување со бела...
Кутија за пакување со подароци од градник за различни типови

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за пакување со подароци од градник за различни типови Кутија за пакување на подароци со различни типови со печатење во боја CMYK, цена за готвење со висок квалитет. Кутија за градник во хартија со отпечатено лого, полно со вашата компатибилна...
Прилагодено нов дизајн кутија за подароци за луксузно пакување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодено нов дизајн кутија за подароци за луксузно пакување Прилагодено нов дизајн кутија за подароци со луксузно пакување, цена на готвење со висок квалитет. Кутија за подароци со отпечатено лого, полна со опција за компаниите. Прилагодена...
Кутија за амбалажа со ефтина амбалажа за облека

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за амбалажа со ефтина амбалажа за облека кутија за пакување облека , ефтина кутија за хартија, кутија за перници за хартија што се користи за пакување облека Кутија за ефтини облека , изработена во едноставен стил на кутија со перници, со...
Други производи

Кина Кутија за облека Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата. На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии за кошули за кошула пакување.Како што е кутијата за виткање кошула, картонска кутија со капак, итн. Нашите кутии за кошули со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања во врска со нашите кутии за кошули, добредојде да контактирате со нас во секое време.


drawer shirt boxfolding shirt boxcardboard shirt box with lid