Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиПапкаПапка за презентација
Product Categories

Папка за презентација (Total 4 Products)

Категории на производи од Папка за презентација , ние сме специјализирани производители од Кина, Папка за презентација , Папка за презентација на хартија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Папка за презентација на А5 R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Комплетна папка со хартија во боја со дизајн на еден џеб

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Комплетна папка со хартија во боја со дизајн на еден џеб Комплетна папка со хартија во боја, што претставува еден вид производи со држачи за каталози. обично папка со големина А4 со дизајн на еден џеб. Оваа папка за хартија е 300gsm уметничка...
Папката за датотеки со хартија со големина од арапска хартија А4

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Папката за датотеки со хартија со големина од арапска хартија А4 Папката со датотеки со големина на крафт хартија со големина А4 изработена од кафеава крафт хартија 300гсм / 350мсм дебелина; а4 пакет хартија за крафт хартија со дизајн на два џебови...
Печатење со папка за презентација на хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Печатење со папка за презентација на хартија Прилагодена папка за хартија, папка за хартија, папка за канцелариски досиеја, печатење со лого, полна со функција за компанијата. Папка за презентација на хартија, папка за пакет со датотеки, со дизајн...
Папката за датотеки со печатена џебна топла продажба

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Папката за датотеки со печатена џебна топла продажба Папката со датотеки со џеб, папката со датотеки со џеб, може пакување датотека или визит-картичка, не е лесна за изгубена. Печатено папка со датотеки, можете да користите печатење со завршна...
Други производи

Кина Папка за презентација Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни полиња на индустријата.На пример, можеме да направиме убава и луксузна папка за презентација на датотеки. Како што се папка за презентација, папка за презентација на хартија, папка за презентација на А5, папка за презентација на А4, итн. Нашата папка со датотеки за презентација со висок квалитет се исклучително печатење за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања во нашата папка за презентации, добредојдени се да не контактирате во секое време.


presentation folderpresentation file folderA4 folder

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи