Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциТркалезна кутија
Product Categories

Тркалезна кутија (Total 37 Products)

Категории на производи од Тркалезна кутија , ние сме специјализирани производители од Кина, Тркалезна кутија , Тркалезна кутија за хартија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Тркалезна кутија за накит R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Кутија за пакување козметички со обичен цвет со лента

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување козметички со обичен цвет со лента Оваа кружна хартиена кутија за пакување е многу луксузна, мека кадифена обвивка надвор и внатре е златна специјализирана хартија, капакот на горниот дел за печатење на логото на вашата марка со...
Персонализирајте Порта за кутии за пакување со хартија за пакување од хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K увезува и извезува стандардни брановидни картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Персонализирајте Порта за кутии за пакување со хартија за пакување од хартија Персонализирајте кутии за пенкало направени од 1мм хартија сива картонска обвивка со различна хартија во текстура во боја; Кутија за пенкало е една позадина во боја со...
Пакет за накит тркалезна кутија за подароци со вметнување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Пакет за накит тркалезна кутија со додаток Тркалезна кутија за накит, кутија за пакување накит со печатено лого, луксуз . Тркалезна кутија за накит, тркалезна кутија за накит, со завршено печатење ќе биде подобар избор. Кутии со тркалезни подароци,...
Прилагодена тркалезна цилиндрична кутија за подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена тркалезна цилиндрична кутија за подароци ова е стил на лактот на тркалезна цилиндрична кутија, може да спакува производи од накит, козметички производи, бонбони, или можете да направите поголема големина за цвет, роза и слично, бојата...
Нарачана кутија за црно печатени хартиени цевки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

Нарачана кутија за црно печатени хартиени цевки Кутија за цевки од хартија , популарни стилови на кутии со тркалезна форма, направени од уметност од 157 gsm и цврста картонска цевка. Кутија со цевки од црна хартија со мат црно-офсетско печатење за...
Хартија за пакување со цилиндари заокружени кутии за крафт

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Хартија за пакување со цилиндари заокружени кутии за крафт Тркалезна кутија од крафт, изработена од сива картонска хартија од 1мм, на која нагоре и на дното се лактот не е рамен стил; Тркалезна позадина од кафеава боја со свое лого за пакување...
Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија Козметичка кутија за хартија, висок квалитет и добра оценка за козметичко пакување. Кутија со тркалезна цевка, специјалното пакување има посебен шармантен. Козметичка кутија за пакување,...
Кутија за тркалезно шминка / сјај за усни / пакување за пакување

Единечната цена: USD 0.8 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.8 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за тркалезно шминка / сјај за усни / пакување за пакување Мултифункционална тркалезна кутија со јасно печатење на површината, печатена CMYK, без боја отпечатена внатре. Кутијата може да се користи за пенкало, молив, кармин, сјај за усни,...
Пакувања со цилиндри со тркалезна хартија од крафт со хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакувања со цилиндри со тркалезна хартија од крафт со хартија Амбалажа за хартија занаетчиски пакување круто цврсто пакување од картонски цевки пакување Луксузна кутија за складирање на круг, кутија за картон, цилиндер за пакување со подароци Liyang...
Луксузна кутија за пакување со сопствени капа со капак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

Луксузна кутија за пакување со сопствени капа со капак H во кутија за пакување , со добар квалитет и изглед на шекер, Прилагодена кутија за капа, имајте свој дизајн, апсолутно една и единствена во светот, Амбалажа со подароци со капа, може да го...
шарена кутија за цевки со тркалезна хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

шарена кутија за цевки со тркалезна хартија Тркалезна кутија Дизајн јасни, убави, светли бои, отпорни на абење, отпорни на временски услови. На печатената етикета за цигари, примената на технологија за бронзирање опфаќа повеќе од 85%. тема, особено...
Залепена козметика во прав кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

тркалезна кутија козметички прав Тркалезната кутија може да се користи за различни артикли, кутијата според вашето барање за работа, како што е развиена технологија за олеснување за бронзирање во последниве години, технологија за правење...
картонска цевка околу кабелска USB кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

картонска цевка околу кабелска USB кутија сега е популарна кутијата со цевки за пакување на кабелот за USB, можете да направите различна боја за да одговарате на различен тип на USB кабел, ќе откриете дека се неопходни и ќе ви донесат различни...
Обично бело мастило лого со црна кружна кутија со цевки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Обично бело мастило лого со црна кружна кутија со цевки Оваа црна тркалезна кутија за подароци, бонбони, чорапи и слично, 2мм картон во црна хартија со бело печатење на лого. изгледот дизајн на цевка кутија е многу прекрасен! Liyang хартија...
Тркалезна кутија со добар квалитет со капак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Тркалезна кутија со добар квалитет со капак Тркалезната кутија се користи сè пошироко за пакување разни производи, и убави. Сега се залагаат за заштита на животната средина, така што кармин и други производи за убавина, исто така, ја поддржуваат...
прилагодете ја амбалажата со мали цевки со калај цевки од калај цевки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

прилагодете ја амбалажата со мали цевки со калај цевки од калај цевки Кутија од калај цевки силно спакувана за козметика, чај, бонбони итн., 2мм картон плус металниот материјал на врвот и на дното, внатре е цевка од кафеава табла! Liyang хартија...
кафеава кружна кутија со кружна кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 3000000 per month

кафеава кружна кутија со кружна кутија оваа кафеава крафт хартиена тркалезна кутија користена марка MEINIU, стандардната кафеава боја на хартија направи целата кутија да изгледа класична и луксузна, ако вашиот производ одвнатре ќе ја направи...
Прилагодено подарочно печатење во кутија во прав

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодено подарочно печатење во кутија во прав кутија во прав со процес на печат со сребрена фолија е употреба на принципот на пренесување на топол притисок, анодизиран алуминиумски слој пренесување на површината на подлогата за да се формира...
Тркалезна кутија за подароци со тркалезна хартија за цвеќе

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Тркалезна кутија за подароци со тркалезна хартија за цвеќе Тркалезна рамна кутија за подароци изработена од 2мм хартија сива картон, која од горе и долу е рамна, не стил на лактот; Тркалезна позадина од бела боја во тркалезна кутија со свое лого...
Кутија за подароци за пакување од кружен цилиндар

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за подароци за пакување од кружен цилиндар Кутија за пакување на цилиндари изработена од сива картонска хартија од 1мм; Кутија за пакување од картонски цилиндри CMYK со комплет за обојување, печатејќи свој дизајн и лого; Облогата на кутијата...
Тркалезна кутија за пакување со хартија со жица

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Тркалезна кутија за пакување со хартија со жица Кутија круг хартија за пакување е направен од cotated хартија и картон хартија, со низа рачката. Кутија со тркалезна кутија може да биде сопствено лого, боја и големина. Може да биде печатење внатре и...
Други производи

Кина Тркалезна кутија Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни тркалезни кутии за производи пакување.Колку и накит, тркалезна кутија, тркалезна кутија со капак, картонска тркалезна кутија, итн.Нашите кружни кутии со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашите тркалезни кутии, добредојде да контактирате со нас во секое време.round boxkraft roung boxround box with lid

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи