Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциРинг-кутија
Product Categories

Ринг-кутија (Total 22 Products)

Категории на производи од Ринг-кутија , ние сме специјализирани производители од Кина, Ринг-кутија , Хартија за ринг-кутија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Прилагодена кутија за рингла R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Прилагодена фенси кутија за венчавки со вметнување пена

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена фенси кутија за венчавки со вметнување пена Сјајната кутија за пакување со лента за затворање на лента е мала со луксузен дизајн. Кутијата е со црна собираат на површината, ја направи целата кутија многу поубав. Добро е за свадба или...
ПУ картонска кутија за пакување со подароци со прстен

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

ПУ картонска кутија за пакување со подароци со прстен PU прстен за кутии, PU-капак за кутијата, луксузен и елегантен. Продавница за подароци во ринг, висококвалитетно пакување со ринг-кутии, сладок стил за подарок. Прстен од картонска кутија,...
Лизгачка кутија за накит со фиоки со пена за прстен

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Лизгачка кутија за накит со фиоки со пена за прстени Кутија за накит со лизгање на фиоки изработена од црвена фенси хартија која има дебелина на хартија од табела 1,5-2,5мм според големината на кутијата прстен и вашите претпочитаат; Едноставно лого...
Кутија од картон со капаче за пакување на накит од прстен

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Картонска кутија со капаче за пакување на прстенот Boardвонење од картон, ринг-кутија со капак, висококвалитетна кутија за пакување со прстен. Продавница за подароци, специјален дизајн со печатено лого, елегантно и убаво. Кутија за пакување на...
слајд прстен пакување кутија за прстен

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

слајд прстен пакување кутија за прстен тоа е мала кутија со рингла, е стил на слајд-кутија, внатре со црна пена да ја држиш нараквицата, оваа ринг-кутија е едноставна вклучуваат дизајн е лесен, едноставно едноставен дизајн со луксузно чувство, како...
прилагодена кристална сива ангажман мини прстен кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

прилагодена кристална сива ангажман мини прстен кутија ринг-кутијата е сива боја текстура со хартија со сива кадифена лагер, од надворешниот капак е сребрена фолија печат со внатре капак во сребрена фолија печат, тоа е шарка кутија стил изгледа...
Кутија за подароци од прстен со кафеава крафт со капаци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци од прстен со кафеава крафт со капаци Ringвонеста кутија со кафена хартија изработена од кафеава крафт хартија и 2мм грејтборд како wallид, внатре со црна пенесто кадифе за прстенест ; Крефт хартија за прстенеста кутија кафеава...
Еластични блиски кутии за накит во луксузни кругови

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Еластични блиски кутии за накит во луксузни кругови Материјал од картон луксузен дизајн од кутија, еластичен близок и внатрешен кадифена подлога за држач на прстен; Lastic е блиску прстен кутија едноставен логото свила екран на врвот на внатрешноста...
Мала квадратна кутија за подароци со бела пена

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Фенси хартија мала квадратна кутија со прстен со бела пена Малата квадратна прстенеста кутија со фенси хартија со бела пена е морнарска позадина хартија во текстура во боја, Изработена е од 1,5 мм постигната картонска кутија, морнаризирано лого за...
Квадратна картонска мала кутија за прстен

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Квадратна картонска мала кутија за прстен Мал плоштад мало ringвоно за ringвонење е сива позадина уметничка хартија во боја, Таа е направена од 1,5мм постигнат картон, сива боја отпечатена натпревар сребрена фолија печат ого, Сè изгледа совршено! сè...
Кутија за приврзоци за венчавки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за приврзоци за венчавки Кутиите за венчални прстени е уметничка хартија во боја на виолетова позадина, Изработена е од 1,5 мм постигната картонска боја, прилагодено лого за печатење во боја на виолетова боја, Сè изгледа совршено! сè е...
Кукли со подароци од луксузни пластични прстени

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кукли со подароци од луксузни пластични прстени Луксузни кутии за рингтонови направени од хартиена табла и пластика со дебелина на таблата 1,8-2,5мм според големината на кутијата Ринг и вашите претпочитаат; Едноставно лого со пластика со ринг-...
Убава фиока за кутии со подароци од прстен

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Убава фиока за кутии со подароци од прстен Прстен во полето хартија подарок направени од обложени уметност хартија кои хартија одбор дебелина 1.5-2.5mm според големината на прстен во полето и вашите претпочитаат; Пакување со лизгачки кутии за...
Прилагодена кутија за подароци со прстен за ангажмани (свадба)

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена кутија за подароци со прстен за ангажмани (свадба) Ринг-кутијата за подароци е врвен и основен тип со добар квалитет, материјалот е 1000gsm картон еднаков на 1,5 мм картон, ринг-кутијата се користи за свадба или ангажман, прифаќаме...
Кутии за прилагодено лого со слајд за фиоки Печатени кутии за подароци со накит

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутии за прилагодено лого со слајд за фиоки Печатени кутии за подароци со накит Прилагодено лого отпечатено кутии за подароци од накит изработено од бела обложена хартија од хартија со дебелина од 1,5-2,5мм според големината на кутијата за прстен и...
Прилагодена кутија за накит во луксуз во кинеска црвена боја

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена кутија за накит во луксуз во кинеска црвена боја Луксузна кутија за накит со златна фолија, печат за лого, лизгајќи го капакот, ќе го видите убавиот прстен, кинеската црвена боја, одговара на златната фолија лого, тоа е класичен во...
Мала ринг-кутија со Хинџер со надворешна кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Мала ринг-кутија со Хинџер со надворешна кутија Кутија Хинџер прстен со надворешна кутија го прави Рингот мистериозен. надворешната кутија е со врвен и основен стил во 1,5мм, во внатрешноста на ринг-кутијата е стисен стил, тоа е многу одличен...
Луксузно пакување празни фенси кутии за креации за подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Луксузно пакување празни фенси кутии за креации за подароци Празни кутии за подароци Кутија со печатење во боја CMYK, цена за готвење со висок квалитет. Фенси кутии за подароци со отпечатено лого, полни со опција за компаниите. Креативна кутија за...
Фенси кутија за подароци за пакување со венчавки во форма на срце

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Фенси кутија за подароци за пакување со венчавки во форма на срце Луксузна фенси кутија за подароци прифати прилагодено свое лого и дизајнско печатење, таква кутија за луксузно облик на срце Фенси кутија во форма на срце со елегантна форма на срце...
Прилагодена кутија за подароци со амбалажа за накит од прстен

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

Прилагодена кутија за подароци со амбалажа за накит од прстен Прстенеста кутија , цврста картонска кутија, завиткана со текстура хартија Симпатична кутија за накит на прстенот , изработена во капак и стил на кутија, со кадифе во внатрешната подлога...
Прилагодена шестоаголна картонска кутија за подароци со панделка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена кутија за подароци од Хаксагон од картон со панделка Новата популарна кутија за подароци е направена во шестоаголна кутија стил, цврста картонска кутија со висококвалитетно печатење CMYK, а со дизајнот на лентата направи да се локираат...
Други производи

Кина Ринг-кутија Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни ринг-кутии за накит пакување.Како што виткање кутија, картонска кутија со капак, тркалезна кутија, кутија за фиоки, итн. Нашите кутии со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања на нашите ринг-кутии, добредојде да контактирате со нас во секое време.


drawer ring boxring box with lidfolding ring box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи