Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутија за гледање
Product Categories

Кутија за гледање (Total 45 Products)

Категории на производи од Кутија за гледање , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за гледање , Кутија за часовници за хартија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Црна кутија за часовници R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Прилагодено пакување за прикажување кутија за часовници со вметнување перница

Единечната цена: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено пакување за прикажување кутија за часовници со вметнување перница Гледајте специјална кутија за хартија , изработена во стил на капак и основна кутија, стил на други кутии како фиока, тркалезна кутија и рамна кутија за преклопување е за...
Гледајте нова материјална луксузна кутија за пакети

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Гледајте нова материјална луксузна кутија за пакети Овој пат користиме нов процес и нов материјал, оваа кутија за часовници користи СТП материјал и дрвена и е хартија. оваа форма е како троседот, внатре има перниче за кутре, многу меко и луксузно,...
Луксузна кутија за подароци за часовници со ткаенина перница

Единечната цена: USD 4.05 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 4.05 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски брановидни картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузна кутија за подароци за часовници со ткаенина перница Ова е различен материјал кутија за часовници, не само хартија, туку и материјал од ткаенина, часовникот е многу луксузен и вреден, целата боја е сина, многу убава, внатре има сино кадифе,...
Божиќен подарок Кутија за пакување со чоколади со бонбони

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Божиќен подарок Кутија за пакување со чоколади со бонбони Божиќен прекрасен подарок Декоративни Божиќни бонбони Чоколадо пирамида кутија за новогодишно дрво со панделка. Оваа кутија е многу симпатична, и е многу погодна за пакување за подароци за...
сопствена кутија за пакување за часовници за мажи / жени

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

сопствена кутија за пакување за часовници за мажи / жени Дизајнот на оваа кутија е многу посебен, изгледа како квадратна кутија отпечатена со бронзено лого, а исто така е многу елегантна. Но, кога ќе ја отворите надворешната квадратна кутија,...
кутија за часовници за пакување за модни хартии со десгирање на клиенти

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

кутија за часовници за пакување со висок квалитет на хартија Кутија за часовници за пакување во мода со мека перница за боја, за добро да го заштитите часовникот. тоа е направено со цврст картон, користете кутија за пакување за часовници, потешко и...
PU кожна часовна кутија со вметнување перница

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

PU кожна часовна кутија со вметнување перница Кутија за гледање , висок квалитет, различни големини со различна завршна обработка . кутија за часовници со кафеава боја , материјалот е изработен од пурпурна хартија изработена, тоа е кожа од кутии за...
Луксузна кутија за часовници со двојна врата со чанта за часовници

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузна кутија за часовници со двојна врата со чанта за часовници Овој вид кутија е дизајн со двојна врата, значи лево и десно за отворање и затворање. Темно синиот изглед го прави кутијата за часовници да изгледа понапреден, а часовникот изгледа...
горната и базирана кутија за гледање хартија

Единечната цена: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

горната и базирана кутија за часовници за хартија Едноставен стил на гледање кутија, може да се прошири, исто така, може да се склопи, со кутијата е горната и базирана кутија, може да се користи и кутија за фиоки, разновидност во боја, третман на...
луксузна кутија за часовници за фиоки за лого за мажи

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

луксузна кутија за часовници за фиоки за лого за мажи Пакување кутија часовникот имаат различни дизајни. Еден од популарните дизајни е стилот на фиоки . Овој дизајн е отпечатен со црна боја. Тоа е добар стил на часовници за мажи . Кутијата за...
Прилагодена боја кутија за пакување со часовници со PU

Единечната цена: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
3000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена боја кутија за пакување со часовници со PU Многу класична кутија за часовници, кутија за шарки, тип ПУ, кожа не е претходна хартија, може да се прилагоди и прифатлива обработка на површината, разновидност во боја, вклучително и мала...
Обичај за пакување кутија за фиоки за лизгање на кафеава крафт

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Браун крафт лизгачки подароци кутија за пакување кустос тоа е вид кутија за часовници изработена со кафеава картонска хартија, кутијата е празна и од двете страни со црна боја за лого, дебелината е 2мм изгледа многу надградена, надвор и внатре со...
Браун крафт плоча за обични часовници за мажи

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Браун крафт плоча за обични часовници за мажи Кутија за часовници за мажи е бронзена боја. тоа е врвна и основна кутија за гледање во машка категорија со добар квалитет, нема потреба од затворање на магнети или панделка, крафт инсерт за одржување на...
вметнете обична луксузна кутија за часовници со перница

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

вметнете обична луксузна кутија за часовници со перница кутијата за часовници е направена од 1200gsm картон, изработена од вашата компанија лого и боја, според вашиот дизајн да изработувате уметнички дела, доколку поседувате продавница и...
Кутија со часовници со црна боја со вметнување перница

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија со часовници со црна боја со вметнување перница Кутија за црни часовници , едноставна кутија за хартија 2 парчиња со црна мека перница за прикажување на часовници Хартија за часовници , цврста кутија за пакување на часовници од картони....
Кутија за подароци за чување на часовник за прилагодено лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци за чување на часовник за прилагодено лого Гледајте кутија за подароци изработени од фенси матична хартија од 2мм, грам картон, кутија за хартија во стилот на фиоки со сопствено лого ; Прилагодено лого, фиока за дизајн на кутии за...
Црните жени со правоаголник гледаат кутија за подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Црните жени со правоаголник гледаат кутија за подароци watchените што гледаат кутија за подароци е црна боја надвор со мат ламиниране, жолта надворешна со црна внатре, кога ќе го отворите кутијата за луксузен часовник, ќе изгледате прекрасно...
Луксузна фиока за цртање со црна боја со мат

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Луксузна фиока за цртање со црна боја со мат Мат црна кутија за часовници изработена од фенси мат црна хартија која дебелина на хартиена табла 1,5-2,5мм според големината на кутијата за часовници и претпочитаната; Дизајн на слајдови во цртање на...
Пакувања со кутија за подароци со луксузен часовник од картон

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Пакувања со кутија за подароци со луксузен часовник од картон Кутијата за подароци во луксузен часовник е темно кафеава боја. тоа е многу посебен стил во рачно изработен занает, обете страни се отворени и затворени, надворешната хартија е темно...
црна уникатна кутија за часовници за рачен зглоб со пена

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

црна уникатна кутија за часовници за рачен зглоб со пена Кутијата за рачен зглоб е црна боја. тоа е врвен и основен тип во рачно изработен занает, нема потреба од затворање на магнети или панделка, Добар квалитет за одржување на часовникот, доколку...
Прилагодена кутија за часовници со висок квалитет на кожа PU

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена кутија за часовници со висок квалитет на кожа PU Кутијата за часовници на ПУ е бронзена боја. тоа е шарки за затворање на часовници за квалитет, без потреба од затворање на магнети или панделка, Добар квалитет за одржување на часовникот,...
Други производи

Кина Кутија за гледање Добавувачи


Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии за часовници за гледање пакување. Постојат многу видови на нив, тркалезна кутија, часовник со капак, виткање кутија за часовници и така натаму. Нашите кутии за часовници со висок квалитет се Исклучителна амбалажа за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања на нашите часовници, добредојде да контактирате со нас во секое време.luxury-leather-paper-logo-round-watch-boxТопла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи