Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутија за парфеми
Product Categories

Кутија за парфеми (Total 51 Products)

Категории на производи од Кутија за парфеми , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за парфеми , Кутија за парфеми за хартија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кутија за пакување на парфеми R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Дрвени кутии по нарачка Луксузна дрвена кутија за парфем

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Дрвени кутии по нарачка Луксузна дрвена кутија за парфем Луксузна дрвена кутија за пакување шишиња со парфеми и складирање; луксузен дизајн од кутија за парфеми од дрво изработена од црна кожа плус дрво плус акрилик и кадифе внатре; парфем дрвена...
Пакување со луксузни парфеми со МДФ со кадифе

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакување со луксузни парфеми со МДФ со кадифе Висококвалитетна MDF луксузна кутија за парфеми со мек допир за пакување шише со парфем со кадифе Мека допирна хартија го завитка дрвениот материјал, многу крут и луксузен, прозорецот користи акрилен...
Печатење на пакување картонски специјални картонски парфеми

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: К = Картонски картонски картонски плочи за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Печатење на пакување картонски специјални картонски парфеми ова е многу специјална кутија за послужавник, надворешниот златен послужавник е во стилот Арара со хартија од златна фолија, овој послужавник е добар за затворање многу добро, а кутијата е...
Луксузни комплет за подароци со рачка

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузни сет кутии за подароци со рачка Многу убава кутија за парфеми, како што е пред типот, кутијата е капак и основен тип, и има рачка, но рачката не е јаже или памук, рачката е специјален материјал, необична е и рачката низ капакот и основата,...
Тркалезни луксузни кутии за парфеми вообичаени за шише за парфеми

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: К = Картонски картонски картонски плочи за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Тркалезна луксузна кутија за парфеми, обичај за шише за парфем колку е убава кутија за парфеми, погледнете овде сите, тоа е многу специјална тркалезна форма на парфем за шише со парфем, капакот е 3мм сребрена текстура хартија и капак внатре со пена...
луксузен шестоаголник Пластична табла пакување кутии за парфеми обичај

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: К = Картонски картонски картонски картонски плочи за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

луксузен шестоаголник Пластична табла пакување кутии за парфеми обичај тоа е фантастична кутија за парфеми, изгледа како картонска кутија, вистинска, тоа е пластична табла со уметничка хартија, надвор е ликовно печатење на мермерното печатење,...
специјална форма текстура хартија луксузен парфем кутија за подароци

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

специјална форма текстура хартија луксузен парфем кутија за подароци специјална форма парфем подарок кутија, надворешен материјал е користете текстура хартија, и отворен дел е многу специјален, капакот користи топла печат, можете да го наречете како...
Кутија за шишиња за парфеми со црн подарок

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: К = Картонски картонски картонски картонски плочи за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за шишиња за парфеми со црн подарок ова е многу специјална црна кутија за подароци за шише за парфем, метална шарка за капакот и дното, материјалот е мека хартија на допир со лого за печат на златна фолија и УВ рамка, пената е многу луксузна,...
Кутија за пакување на подароци од луксузен црн и злато

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување на подароци од луксузен црн и злато Пакување кутија парфем е направен од дебел картон и обвиткани со мазна обложена хартија. Можеме да направиме прилагодена големина и боја, како и да го печатиме вашето лого на марката на...
Врвна и базирана хартиена кутија за нега на коса

Единечната цена: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Топ и базирана хартиена кутија за најважна кутија за пакување за нега на коса Едноставна кутија со црн картон на површината и златна фолија заврши. Печатењето и логото се многу јасни. Внатре има вграден сунѓер за да го заштити есенцијалното масло...
Најновата кутија со хартија за парфеми со црна мат

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Најновата кутија со хартија за парфеми со црна мат Кутија за подароци за парфеми од најновиот модел, а не да биде квадрат пред тоа, она што го користите овој пат е правоаголна форма, кутија модел е топ и базирана кутија, материјалот е црн картон...
Прилагодена козметичка парфем поставена хартиена кутија за пакување од шишиња

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена козметичка парфем поставена хартиена кутија за пакување од шишиња Дали забележавте? Материјалот на оваа кутија е многу посебен, а не обична уметничка хартија, туку специјална хартија со посебна текстура. Се разбира, имаме многу други...
Луксузна сопствена кутија за бела хартија за индустриски производи

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузна сопствена кутија за бела хартија за индустриски производи Луксузна бела кутија изработена од тврда картон и обложена хартија, има ЕВА вметнете за да ги држите производите. Овој вид на c ustom бела кутија може да се користи за парфеми за...
Кутија за подароци за пакување со парфеми со тркалезна хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 3000000 per month

Кутија за подароци за пакување на парфеми со кружна хартија парфем за парфеми за хартија , со високо квалитетно печатење, CMYK или пантоновата боја е за ваша опција Луксузна рунда со парфеми , цврста картонска кутија добро ќе го заштити стаклото од...
Амбалажа со луксузни парфеми за парфеми

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Амбалажа со луксузни парфеми за парфеми ова е горен и долен стил на кутии, а на дното со златен внатрешен wallид, целата кутија изгледа многу луксузно, синото печатење за да одговара на златната фолија, а логото е засебно со капакот со УВ-ефект,...
Прилагодено хартиени кутии Печатење во кутија со парфеми од бела кожа

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено кутии за хартија Печатење во кутија со парфеми од бела кожа Персонализирајте кутија за подароци со хартија со пластична влошка од кадифето за пакување со парфеми во шише; Кутија за парфеми изработена од бела текстура хартија и хартија...
Тешка картонска кутија за подароци со магнет и панделка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Тешка картонска кутија за подароци со магнет и панделка Овој вид хартиена кутија со магнет е изработена од тврд картон, тој е луксузен, тврд и стабилен. Кутија за подарок со затворање rbbon е декоративен за кутија. Тешка картонска кутија за подароци...
Кутија за подароци кутија за парфеми со мали парфеми

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за подароци кутија за парфеми со мали парфеми од надвор од оваа кутија за парфеми како кутија за подароци, капак со црвена текстура со панделка од врвот, во внатрешноста може да ставите производи, подароци, мечка, парфем, накит и др, секако...
Прилагодена кутија за подароци за парфеми со парчиња лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена кутија за подароци за парфеми со парчиња лента Ова е исклучителна кутија за парфеми, под мистериозната виолетова позадина, исто така, таа е отпечатена на површината со фин блиц, што ја прави целата кутија да изгледа понапредна. Ние исто...
Кутии за кутија за хартија за пакувања со суштински масла

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутии за пакување хартија за прилагодено злато со логото за пакувања со основни масла Нарачана изработена специјална кутија за кутии со отворена врата за специјални пакувања за есенцијални масла. Кутии за печатење на пакувања со есенцијални масла со...
Кутија за подароци за пакување од парфеми со прилагодена хартија Црна

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за подароци за пакување од парфеми со прилагодена хартија Црна Обично изработена кутија за подароци за парфеми со црна хартија со сребро лого Кутија за подароци за парфеми за хартија со бела влошка од пена EVA за пакување од шишиња....
Други производи

Кина Кутија за парфеми Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата. На пример, можеме да направиме убави и луксузни парфеми кутии за парфеми пакување.Како што виткаат парфем за парфеми, картонска кутија со капак и рачка, итн. Нашите парфеми со парфеми со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања во врска со нашите парфеми со парфеми, добредојде да контактирате со нас во секое време.


perfume eboxfolding perfume boxreverse tuck box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи