Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиПлик
Product Categories

Плик

Категории на производи од Плик , ние сме специјализирани производители од Кина, Свадба плик , Плик од картон добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Црн плик R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни полиња на индустријата.На пример, можеме да направиме убав и луксузен плик. хартиен плик, плик, боење плик. сите пликови, итн. Нашиот плик со висок квалитет се исклучително печатење за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања на нашиот плик, добредојде да контактирате со нас во секое време.


envelopepaper envelopekraft paper envelope

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи