Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeКонтактирајте не
Контакт снабдувач
Lily Yu

Ms. Lily Yu

Manager

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:86-769-82795922
 • Факс:86-769-85193253
 • Мобилен телефон:+8613580852389
 • Е-пошта:admin@lyprinting.com
 • Адреса:Jiumenzhai Jiuzui New District Road, Humen Town, Dongguan City, Guangdong Province, 523999, China., Dongguan, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:523898
 • Wechat:
  13580852389
Контакт снабдувач
Rachel

Ms. Rachel

Manager

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:86-0769-81227773
 • Факс:86-0769-85193253
 • Е-пошта:sales1@lyprinting.com
 • Адреса:Jiumenzhai Jiuzui New District Road, Humen Town, Dongguan City, Guangdong Province, 523999, China., Dongguan, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:523999
Контакт снабдувач
Eliza

Ms. Eliza

Manager

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:86-0769-82795922
 • Факс:86-0769-85193253
 • Мобилен телефон:+86+86 18277574446Contact me with Whatsapp
 • Е-пошта:sales2@lyprinting.com
 • Адреса:Jiumenzhai Jiuzui New District Road, Humen Town, Dongguan, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:523999
 • Wechat:
  elizadingding
Контакт снабдувач
Sherry Yu

Ms. Sherry Yu

Manager

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:0086-0769-81228313
 • Факс:0086-0769-85193253
 • Мобилен телефон:+86+86 13925768389Contact me with Whatsapp
 • Е-пошта:sales_sherry@lyprinting.com
 • Адреса:Jiumenzhai Jiuzui New District Road, Humen Town, Dongguan, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:523999
 • Wechat:
  Sherry_0909888
Контакт снабдувач
Amy

Ms. Amy

Manager

Контакт сега
Детали за контакт
Е-пошта на овој добавувач
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи