Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКнига
Product Categories

Книга

Категории на производи од Книга , ние сме специјализирани производители од Кина, Печатење книги , Книга со тврд покрив добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Книга за умерен софтвер R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убаво и луксузно печатење на книги. како што се печатење книги, книга на тврдиот довер, книгата на Softcover, книга за боење, итн. Нашите книги со висок квалитет се Исклучителна амбалажа за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Сите информации за нашите книги, добредојдени се да не контактирате во секое време.


bookbook printingcatalog

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи