Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутија за накит
Product Categories

Кутија за накит (Total 63 Products)

Категории на производи од Кутија за накит , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за накит , Кутија за накит од хартија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Пластична кутија за накит R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Рачно изработени крути кутии Рачно изработени кутии за подароци со накит со шарки

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картони со брановидни плочи K = K или според специфичните барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Рачно изработени крути кутии Рачно изработени кутии за подароци со накит со шарки Луксузна кутија за накит во сребрена боја со влошка од пена; Хартиена кутија за накит со шарки за поврзување на капакот и дното; Прилагодете ја кутијата за прстени со...
нарачана кутија за накит за пакување обетки / прстени / ѓердани

Единечната цена: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

нарачана кутија за накит за пакување обетки / прстени / ѓердани Оваа кутија за накит е многу едноставна и елегантна, а специјалниот изглед на хартија го прави кутијата да изгледа многу напредно. Ова поле е различен од другите кутии за накит....
Кожни кутии за нараквици Пакување од накит Дрвена кутија за нараквици

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картони со брановидни плочи K = K или според специфичните барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кожни кутии за нараквици Пакување од накит Дрвена кутија за нараквици Луксузна златна боја кожна кутија за накит со навој; Кутија за подароци за пакување накит дрвен материјал за пакување на нараквици или алки; Прилагодете ја кутијата за нараквици...
Мала квадратна подарок ѓердан кутија за накит од ѓердан

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: К = Картонски картонски картонски плочи за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Мала квадратна подарок ѓердан кутија за накит од ѓердан убава симпатична квадратна ѓердан кутија со црна пена да се одржи накит од ѓердан, материјалот е текстура хартија со црна фолија печат, вие исто така може да се прилагоди различни текстура...
Елегантен сет од кутија за накит од луксузна висока класа

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Елегантен сет од кутија за накит од луксузна висока класа Ова е збир на кутии за накит, тие можат да ја задоволат вашата различна накит за накит внатре, да го отпечатат вашето лого и услов за дизајн. исто така може да менувате различни стилови на...
Кутија за пакување на накит за луксузни накит со луксузни прилагоди

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување на накит за луксузни накит со луксузни прилагоди Ова е кутија за подароци за накит со топла продажба, изработени со виолетова кадифе со магнетно затворање на виткање. Погоден за ѓердан, прстено пакување. Изгледа многу high-end и...
сопствено лого и кутија за магнетни накит во процес на внесување емози

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

сопствено лого и кутија за магнетни накит во процес на внесување емози Многу убава кутија за накит, мат ламиниране, многу удобно за допир. Логото на капакот на кутијата е изработено со врежана обработка, што е многу очигледно и го истакнува брендот...
Прилагодена кутија за пакување на нараквица со нараквица со квадратен накит

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена кутија за пакување на нараквица со нараквица со квадратен накит Ова е исто така многу класична кутија за накит за ѓердани, нараквици и сл. Вметната од пена ќе ви помогне многу добро да ги намачкате производите, не ви треба грижа за...
обичајно лого отпечатено мали кутии за накит за ѓердан

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

обичајно лого отпечатено мали кутии за накит за ѓердан Различни класични кутии за накит имаат различни бои, големини и функции. Различни кутии за накит се пакуваат во различни пакувања. Никогаш не се плашите да го изгубите вашиот накит повторно!...
Двоен ѓердан со цветна кутија или прстен за жена

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Двоен цвеќарник ѓердан или прстен за девојка или сопруга Напредна кутија за цвеќиња: не само што можете да ги ставите цвеќињата, туку и специјалниот дизајн подолу.Пополнети уште два квадрати, можете да поставите обетки, ѓердани, прстени и друг...
Прилагодена кутија за накит хартиена кутија со лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Прилагодена кутија за накит хартиена кутија со лого Популарен капак и основна кутија за различен вид на пакување додатоци за накит, како што се кутија за обетки, приврзок кутија, кутија за ѓердани, кутија за нараквици, ринг-кутија и така натаму....
Кутија за фиоки за пакување на накит со вметнете капаче

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за фиоки за пакување на накит со вметнете капаче Картонска кутија со вметнување, кутија за фиоки со капак, картонска кутија со капак, кутија за козметичко пакување . Кутија за подароци за накит со кутија, кутија за пакување на накит, пакување...
Кутија за накит за подароци за пакување на големо со хартија за големо

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутии за накит за подароци со хартија за големо на големо Евтини кутии со хартиени подароци, ефтина цена со висок квалитет. Евтина хартиена кутија со отпечатено лого, полна со вашата компатибилна функција. Евтино поле за подароци за големо со...
Прилагодена кутија за пакување на свеќи за фиоки за златни картони

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена кутија за пакување на свеќи за фиоки за златни картони ова е кутија за свеќи со фиоки за златни слајдови за чаши за свеќи и парчиња свеќа, можете од слика да знаете како е луксузот и убав квалитет. целата кутија многу сјајна и светла,...
Прилагодено лого црна накит ѓердан кутија за хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено лого црна накит ѓердан кутија за хартија Ова е луксузна матна црна боја печатена кутија со панделка за украсување со панделка . Изработено е од печатена обложена хартија и пластичен материјал, квалитетот е силен и издржлив. Добро е за...
Розова кутија за подароци со накит со мала нараквица со панделка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Розова кутија за подароци со накит со мала нараквица со панделка Производството и производството на кутии за накит се засновани на изумот на накит. Внатрешноста е генерално дизајнирана со повеќе простори за да се спречат непотребните гребнатини...
Полигонална кутија за складирање на накит за цвеќиња

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Полигонална кутија за складирање на накит Многу убави кутии за накит, полигон со хардверски додатоци, внатрешно поставено мало огледало, исто така добиваат кутија од кабинет и погодно за носење, делот може да биде подобар за класификација на...
кутија за фиоки со печат за фолија за другар

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за фиоки за печатење со фолија Кутијата со фиоки за виси ја усвојува површинската обработка на третман со топло сребро за да го направи логото поедноставно. Кутијата за фиоки е изработена од црн картон и сив картон. Црната боја е напредна и...
Мултифункционална кутија за складирање

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мултифункционална кутија за складирање Напредна ласерска технологија, убава работа, технологија и традиционална интеграција заедно, убава технологија за лого, и со конкавна и конвексна ефект на бронзирање и облик на печатење на екранот е исправно,...
Кутија за накит во луксузна шарка со прилагодено лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за накит во луксузна шарка со прилагодено лого Елегантниот сет на кутии за накит е погодна кутија за ѓердан, нараквица, прстен, пакување со обетки. Тоа е крута пластична кутија за накит со шарки. Висок квалитет додека е мазна свила поставена...
Едноставна трислојна кутија за складирање за мали предмети

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Едноставна трислојна кутија за складирање за мали предмети Многу специјална кутија за складирање со три слоја, горниот слој со мало огледало, огледалниот дел може да се стават мали орнаменти, дното на двата слоја може да стават некои работи на...
Други производи

Кина Кутија за накит Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии за накит за вашиот обетки / нараквици / ѓердани, итн. Нашите кутии за накит ќе имаат најразличен вметнат материјал за прикажување на вашиот накит, како сунѓер, ЕВА, хартиена картичка, кадифена пена, пластична лента, итн.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашите кутии за накит, добредојде да контактирате со нас во секое време.


jewelry box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи