Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за пакување хартијаБрановидна кутија
Product Categories

Брановидна кутија (Total 37 Products)

Категории на производи од Брановидна кутија , ние сме специјализирани производители од Кина, Брановидна кутија , Брановидна кутија со храна добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ПР брановидна кутија R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Кутии за пакување со брановидни плочи во боја за печатење

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: К = Картонски картонски картонски картонски плочи за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за пакување со брановидна табла во боја за печатење ву, тоа е неверојатна кутија за пошта, навистина е убава, свежа шарена боја, како пролетната и летната сезона, силно материјал од бела боја на Е-Флејта, и со рамен брод може да се заштеди...
Поштенска кутија за пакување со испраќање на црвена боја со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Поштенска кутија за пакување со испраќање на црвена боја со рачка ова е специјална кутија за испорака, може да биде рамна испорака, може да се справи за да се собере, не само што е кутија за пакување, туку е и кутија за тврдокор, не само силно...
3-слоеви еколошки се справи со кафеаво брановидно пакување со кутии

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

3-слоеви еколошки се справи со кафеаво брановидно пакување со кутии ова е многу силен брановиден картонски материјал за кутијата за пакување, можете за чевли, за чај подарок, а кутијата со рачка е добра за да ја собереш, употребата за испорака може...
Пакување брановидни кутии Кутија за маици за чевли за испорака на пошта

Единечната цена: USD 0.6 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.6 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакување брановидни кутии Кутија за маици за чевли за испорака на пошта Оваа кутија не само едноставна кутија, полето за печатење полна боја и внатре, исто така, печатење, изгледа многу убаво и од висока класа Средната позиција има јаже за рачка,...
Мултифункционална кутија за фиоки за складирање на ленти во боја

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мултифункционална кутија за фиоки за складирање на ленти во боја Сандри фиока кутија, може да се стави чевли, исто така, може да се стави чорапи или мала ставка веќе, може да послужи како облека за да добиете кутија, големина, боја, дизајн може да...
Брановидна кутија за пакување за кутии за испорака со обичај

Единечната цена: USD 0.21 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.21 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Брановидна кутија за пакување за кутии за испорака со обичај Едноставна брановидна хартиена кутија, исто така се нарекува и како кутија за испорака, која е многу силна, спречува оштетување на внатрешниот производ, парче од типот може да се отвори и...
Прилагодено лого со розови кутии испраќачи на козметички кутии

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Прилагодено лого со розови кутии испраќачи на козметички кутии Брановидна кутија за хартија надвор со целосно CMYK офсетско печатење во боја, внатре е бела брановидна хартија без дизајн за испорака. Брановидниот цврст картонски плоча од 2мм за...
Прилагодена мала кутија за подароци Брановидна кутија за испраќање хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Прилагодена црна мала кутија за подароци Брановидна кутија за испраќање хартија Кутија за хартија Mailer изработена од црна хартија плус кафеава брановидна табла за испорака и испорака на производи од Amazon; Мали кутии за подароци кои испорачуваат...
Кутија за пакување во кутија со прилагодено брановидни кутии

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Пакување со стаклени чаши за пакување хартија Пакувања со обични брановидни кутии Обична брановидна кутија изработена од цврсто брановидни плочи од хартија, која има силна хартија од дебелина на хартија, дебелина од околу 1,5-3мм ; Кутија за...
црна брановидна картонска кутија за делови за автомобили

Единечната цена: USD 0.56 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.56 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

црна брановидна картонска кутија за делови за автомобили Заедничка брановидна хартиена кутија, тип на кутија е кутија со авион, парче од типот може да се отвори и склопи, процесот на склопување е едноставен, површината се печати со лого и шема,...
Брановидни кутии Пакет за приказ на пакување од картон

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Брановидни кутии Пакет за приказ на пакување од картон Контролна кутија за прикажување, изработена од цврсто брановиден картонски хартија, која има силна хартија од хартија со дебелина од 2-5мм ; Кутија дисплеј со CMYK боја офсет печат за козметички...
Рачна изработена кутија за пакување на брановидни хартиени торта

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Рачна изработена кутија за пакување на брановидни хартиени торта Оваа кутија за хартија е еднократна може да се склопи и може да се користи за да се држат колачи, бисквити и други колачи. Двете мали дупки однадвор изгледаат како две мали очи,...
Рециклирана поштенска кутија за пакување со прилагодена хартија

Единечната цена: USD 0.31 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.31 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Рециклирана хартија Поштенски печатена картонска амбалажа Кутија за испраќање на хартија изработена од цврста брановидна плоча од хартија која има цврст хартиен материјал хартија со дебелина од 2-7мм ; Поштенска кутија за пакување со CMYK комплетно...
Брановидна кутија за хартија за облека

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Брановидна кутија за хартија за облека Шарена брановидна кутија за хартија е изработена од уметничка хартија и брановидна хартија со вашиот дизајн. М ail кутија за облека може да биде сопствено лого, големина и боја. М ail кутија за пакување може да...
Поевтина кутија за пакување за пакување со шишиња за шишиња

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Поевтина кутија за пакување за пакување со шишиња за шишиња Поевтина кутија за пакување за чаша е изработена од уметничка хартија и ламисијан БЕ-флејта. C orrugate картонска кутија за шише може да биде превозот во станот или отворена форма. Може да...
Пакување со брановидни хартиени кутии за ефтино преклопување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакување со брановидни хартиени кутии за ефтино преклопување Пакетот со ефтина брановидна хартија со можност за преклопување е силно брановидна хартија, тежина е од хартија од 250gsm бела табла + постигнат бел E-флејта хартија, прилагодено...
Кутија за пакување со црна брановидна пошта

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување со црна брановидна пошта Црната ребрасти кутија е направен од ребрасти хартија и обложена хартија. Површината на малата кутија за пошта е сјајна. Овој вид поле за пакување за пошта ќе биде широко користено за облека, облека,...
Преклопена кутија за пакување на брановидни хартиени е-флејти

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Преклопена кутија за пакување на брановидни хартиени е-флејти Кутија Е-флејта хартија i е направен на уметноста на хартија и хартија ребрасти е-флејта. Кутии за пакување на бранови може да биде сопствено лого, боја и големина. Може да биде печатење...
Брановиден картонски кутија за прикажување шминка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Прилагодено печатено кутија за прикажување на шминка од брановидни картони со целосна боја Кутија за прикажување изработена од цврста брановидна плоча од хартија која има цврст материјал за хартија хартија со дебелина од 7 до 7 mm ; Кутија за...
Кутија за пакување со средно шише за стакло

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување со средно шише за стакло Средната кутија за пакување од стаклено шише е силно брановидна кутија, тоа е тежина од хартија од 250gsm бела табла + кафеава E-флејта хартија, постигнат, печатен поклон со прилагодено дизајнирање и лого...
Шарена брановидна кутија за пакување со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакет за ефтино брановидни брановидни хартиени пакувања Шарената брановидна кутија за пакување е силно брановидна хартија, тежина е хартија од 300gsm бела табла + кафеава E-флејта хартија, постигнат, отпечатен дизајн со боја со прилагодено...
Други производи

Кина Брановидна кутија Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни брановидни кутии за производи пакување.Како и брановидни кутии, брановидни кутии со храна, ПП брановидни кутии, печатено брановидни кутии, итн. Нашите брановидни кутии со висок квалитет се Исклучителна амбалажа за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашите брановидни кутии, добредојде да контактирате со нас во секое време.


corrugated boxcorrugated packaging boxpackaging corrugated

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи