Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за пакување хартијаБрановидна кутија
Product Categories

Брановидна кутија (Total 24 Products)

Категории на производи од Брановидна кутија , ние сме специјализирани производители од Кина, Брановидна кутија , Брановидна кутија со храна добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ПР брановидна кутија R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Кутија за пакување со црна брановидна пошта

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување со црна брановидна пошта Црната брановидна кутија е изработена од брановидна хартија и обложена хартија. Површината на малата кутија за пошта е сјајна. Овој вид поштенска кутија за пакување ќе биде широко користена за облека,...
Брановидна кутија за пошта со хартија за облека

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Брановидна кутија за пошта со хартија за облека Шарена брановидна кутија за хартија е изработена од уметничка хартија и брановидна хартија со вашиот дизајн. М ail кутија за облека може да биде сопствено лого, големина и боја. М ail пакување кутија...
Брановидна кутија за пакување од хартија за играчки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Брановидна кутија за пакување од хартија за играчки Кутија брановидни хартија со прозорец е направен од уметност хартија и брановидни хартија со дизајн на купувачи. Кутија за пакување на играчки може да биде сопствено лого, боја и големина. Оваа...
Поевтина кутија за пакување за пакување со шишиња за шишиња

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Поевтина кутија за пакување за пакување со шишиња за шишиња Поевтина кутија за пакување за чаша е изработена од уметничка хартија и ламисија БЕ-флејта. C orrugate картонска кутија за шише може да биде превозот во станот или отворена форма. Може да...
Кутија за пакување со средно шише за стакло

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување со средно шише за стакло Средната кутија за пакување од стаклено шише е силно брановидна кутија, тоа е тежина од хартија од 250gsm бела табла + кафеава E-флејта хартија, постигнат, печатен поклон со прилагодено дизајнирање и лого...
Шарена брановидна кутија за пакување со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакет за ефтино брановидни брановидни хартиени пакувања Шарената брановидна кутија за пакување е силно брановидна хартија, тежина е хартија од 300gsm бела табла + кафеава E-флејта хартија, постигнат, отпечатен дизајн со боја со прилагодено...
Браун брановидна картонска кутија со ракав

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакет за ефтино брановидни брановидни хартиени пакувања Браун брановидната картонска кутија со ракав е силно брановидна хартија, тежина е од хартија од 250gsm бела табла + постигната е-кафеава хартија Е-флејта, прилагодено дизајнирање и лого за...
Бојата на морнарицата парче брановидна кутија за подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Бојата на морнарицата парче брановидна кутија за подароци На парче брановидна кутија за подароци е силно брановидна хартија, тоа е тежина на хартија од 250gsm бела табла + постигнат бел E-флејта хартија, морнарица во боја, прилагодено дизајниран...
Пакет за ефтино брановидни брановидни хартиени пакувања

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакет за ефтино брановидни брановидни хартиени пакувања Пакетот со ефтино брановидни хартиени кутии е силно брановидна хартија, тежина е од хартија од 250gsm бела табла + постигната бела E-флејта хартија, прилагодено дизајнирање и лого за печатење...
Преклопена кутија за пакување на брановидни хартиени е-флејти

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Преклопена кутија за пакување на брановидни хартиени е-флејти Кутија Е-флејта хартија i е направен на уметноста на хартија и хартија ребрасти е-флејта. Кутии со кутии за пакување може да биде сопствено лого, боја и големина. Може да биде печатење...
Пакувања брановидни кутии Крафт

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Пакувања брановидни кутии Крафт Брановидната кутија изработена од кафеава хартија со цврста хартија Е-флејта која е силна хартија од хартија0,5-1 см; Брановидното поле со прилагодено лого отпечати ваш сопствен бренд. Ние прифативме различна...
Цврсто брановидни кутии за пакување за пакување додатоци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Цврсто брановидни картони за пакување за пакување на метални додатоци Кутија за испорака е изработена од цврсто брановидно картоно карфт брановидно картоло коешто има силен материјал за хартија0,5-1 см ; Цврсти брановидни кутии силен хартиен...
Само-виткање брановидна хартиена кутија за пакување облека

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Hotешка-продажна брановидна хартија кутија за пакување облека Кутија за испраќање хартија изработена од крути брановидни картони крафт, кои имаат силен материјал за хартија0,5-1 см ; Хартија хартија силен материјал за хартија за пакување облека и...
Цврсти делови за пакување на брановидни кутии

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Цврсти делови за пакување на брановидни кутии Цврсто брановидни кутии изработени од цврсто кафеаво брановидно карцинозно карточе кое одговара на цврст хартиен материјал за пакување на пратка ; Брановидни кутии за испорака силен хартиен материјал за...
Пакување со мали брановидни кутии со печатени за испорака

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Пакување со мали брановидни кутии со печатени за испорака Брановидна хартиена кутија изработена од бела брановидна плоча за хартија за пакување од мали артикли , во бела боја и во црна боја надвор; Брановидната кутија за пакување цврста хартиена...
Шарена печатена цврста брановидна кутија за испорака за облека

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Шарена печатена цврста брановидна кутија за испорака за облека Платно поле за испраќање изработено од брановидна картонска плоча за монтирање бела хартија, амбалажа за пакување од артикли за облека , печатена во внатрешноста и надвор од целата боја;...
Црна отпечатена кутија за хартија од стакло со полирање

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Црна отпечатена кутија за хартија од стакло со полирање Евтина брановидна картонска кутија со целосно печатење во боја, и завршувањето на површината е полирање. Брановидна кутија со црно пиретирана кутија , прилагодена печатена брановидна хартиена...
Купувач на картони кутија со прилагодено брановидни цени

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Цена / купувач на брановидни картони Обична брановидна кутија изработена од бел или кафеав брановиден хартиен материјал. Овој вид брановидни хартиени кутии е виткачки стип биде за подароци надворешно пакување и испорака. Брановидна куповна цена на...
Брановидно печатење во картонска кутија за пакување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Брановидно печатење во картонска кутија за пакување Брановидна картонска кутија изработена од бела / кафеава плоча поставена од бело / кафеаво брановиден картон. Овој вид на брановидни кутии е виткачки стил да биде за подароци надворешно пакување и...
Црна брановидна картонска испорака кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Црна брановидна картонска кутија за испорака Црна брановидна кутија направена од бело или кафеаво брановиден хартиен материјал, потоа црна боја принт, или брановидна хартија поставена на црна картичка. Овој вид на црно брановидни картони за...
Брановиден картонски кутија за хартија крафт

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Брановиден картонски кутија за хартија крафт Брановидна картонска кутија направена од бел или кафеав брановиден хартиен материјал. Овој вид брановидни хартиени кутии е виткачки стип биде за подароци надворешно пакување и испорака. Материјал за...
Други производи

Кина Брановидна кутија Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни брановидни кутии за производи пакување.Како и брановидни кутии, брановидни кутии со храна, ПП брановидни кутии, печатено брановидни кутии, итн. Нашите брановидни кутии со висок квалитет се Исклучителна амбалажа за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашите брановидни кутии, добредојде да контактирате со нас во секое време.


corrugated boxcorrugated packaging boxpackaging corrugated