Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за пакување хартијаКутија за перници
Product Categories

Кутија за перници (Total 32 Products)

Категории на производи од Кутија за перници , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за перници , Печатена кутија за перници добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ПВЦ перница за перници R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Сјајно пакување со црвена перница за пакување за подароци

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Сјајна црвена кутија за перничиња за пакување за подароци Сјајна кутија за перници изработена од уметничка хартија. Тоа е CMYK печатење во боја. Кутија за перници за Божиќен подарок може да биде по сопствена големина, боја. Површината ќе биде мат...
Прилагодено лого отпечатено сјајно поле за подароци со кутија за перници

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено лого отпечатено сјајно поле за подароци со кутија за перници Кутија за перници е со големина на кутијата за перници и се користи за накит, што може да го носат мајки и мали девојчиња. Материјалот е 300gsm, форма на перница, отпечатете го...
80lb сива хартија занаетчиска торба за накит за хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

80lb сива хартија занаетчиска торба за накит хартија за купување Тоа е сива хартија со текстура изработена од хартиена кеса, се користи за накит, шопинг, едноставен дизајн со логото од сребрена фолија, сивата боја е класична засекогаш, јажето е...
Прилагодено лого бела перница за перници за долна облека

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено лого бела перница за перници за долна облека Бела кутија за перници за долна облека направена од уметничка хартија. Кутијата за перници може да биде сопствена големина, боја, лого. Површината завршена ќе биде мат или сјајна или спот UV...
Кутија со перничиња за перничиња за црна хартија за пакување од скарт

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија со перничиња за перничиња за црна хартија за пакување од скарт Кутија за перници за скари е изработена од уметничка хартија. Кутијата за перници може да биде сопствена големина, боја, лого. Површината завршена ќе биде мат или сјајно или спот...
Божиќна кутија за пакување со перници за перници

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Божиќна кутија за пакување со перници за перници Кутија за хартија за перници за перници изработена од уметничка хартија. Тоа е CMYK печатење во боја. Кутија за перници за Божиќен подарок може да биде по сопствена големина, боја. Површината заврши...
Кутија за пакување на подароци за перница од златно блокирање

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за пакување на подароци со златно блокирање со златно блокирање Пакување кутија за перници, лого за блокирање на злато, сјај и мода . Кутија за перници за производи, кутија за перници за пакување на производи, кутија за перници за подароци....
Пакување со кутии со подароци за перници со рачка за намирници

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

кутија за подароци за перници со рачка за сечење Перница за подароци за перници е направена во уметничка хартија 350gsm, кутија со лесен стил за пакување со подароци Прекрасна кутија за перници со рачка за сечење , која е рачката е доволно силна за...
Кутии за пакување облека Облека за подароци од перница од Бела книга

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакет за алишта за пакување со перница од бела хартија Облека за пакување перница кутија која ефтина хартиена кутија стил на облик на перница што се користи за пакување облека. таква кутија за подароци со перници од хартија изработена од обложена...
Прилагодено печатено кутија за перници со целосна боја со хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено печатено кутија за перници со целосна боја за пакување за продолжување на косата Прилагодено печатено кутија за перници што стилски облик на форма на перница за хартија за ефтино се користи за пакување подароци. таква кутија со перница...
Пакување за прилагодено печатење Божиќна црвена хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакување за прилагодено печатење Божиќна црвена хартија Пакувања со високи квалитетни божиќни подароци Прилагодено пакување хартиена перница за пакување за Божиќ со печатење Кутија за пакување на Божиќни подароци со перница со лента со лента Liyang...
Кутии за пакување со перика за црна коса

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутии за пакување со перика за црна коса Ова е кутија за перници за пакување на додатоци / перики на косата, тоа е црна боја со сребрена фолија или златно фолија печат, мат ламиниране или ламиниране на сјај можете да изберете која ви е...
Амбалажа за накит за пакување кутија со перници за перници

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Амбалажа за накит за пакување кутија со перници за перници Кутија за перници е со големина на кутијата за перници и се користи за накит, што може да го носат мајки и мали девојчиња. Материјалот е 300gsm, форма на перница, отпечатете го вашето лого....
Сјајна прилагодена кутија за перници со лента со лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Сјајна прилагодена кутија за перници со лента со лента Прилагодена кутија за перници, кутија со перници со квалитетно печатење, едноставен стил, но изгледа луксузно. Кутија со перница со рачка, кутија со рачка, лесна за носење, добра за шопинг....
Сјајна црна перика за перници со рачка од лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Сјајна хартија, црна перница за перници со лента со лента за перики кутии со црни перници е изработена од 350gsm уметничка хартија, спакувана е еден куп пакувања, надвор е сјајно ламиниране, со златна фолија и врежана за лого, рачката на лентата е...
Црна кутија за перници за продолжување на косата со рачка од лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Црна кутија за перници за продолжување на косата со рачка од лента Кутија за продолжување на косата се користи за пакување на продолжување на косата, кутијата за продолжување на косата е форма на перница, едноставната форма на перница може да...
Кутија за пакување на перници за бебиња со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување на перници за бебиња со рачка Прилагодена кутија за перници со рачка за јаже за пакување за облека за бебиња; Кутија со перничиња за пакување со прилагодена печатена облека со сјајна завршница; Пакување за дизајн на кутија за...
Единствено пакување со кутии за перници за хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Единствено пакување со кутии за перници за хартија Амбалажа со кутии за перници кои ефтин стилот на хартија за перници во форма на перница, што се користи за пакување облека. како амбалажа за перници од перница изработена од обложена бела хартија со...
Прилагодено печатено кутија за перници изработени кутии за подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено печатено кутија за перници изработени кутии за подароци Прилагодено печатено кутија за перници што ефтин стилот на хартија за перници во форма на перница, што се користи за пакување облека. такви прилагодени кутии за подароци направени...
Нарачана направена ефтина кутија за перници за печатење со подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Нарачана направена ефтина кутија за перници за печатење со подароци Прилагодено печатено кутија за перници што ефтин стилот на хартија за перници во форма на перница, што се користи за пакување облека. такви ефтини кутии за перничиња за подароци...
Прилагодено козметичко печатење или пакување со кутија за пакување со перници

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено козметичко печатење или пакување со кутија за пакување со перници Козметичко печатење во кутија кое ефтин стилот на хартија за перници во форма на перница, што се користи за пакување облека. како печатење на кутија за натпревар...
Други производи

Кина Кутија за перници Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни полиња на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии за перници за производи. пакување.Како и Перница кутија, Печатена кутија за перници, ПВЦ перница за перници, тркалезна кутија за перници, итн. Нашите кутии за перници со висок квалитет се Исклучителна амбалажа за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања на нашите кутии со перници, добредојде да контактирате со нас во секое време.


pillow boxwedding pillow boxkraft pillow box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи