Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
PRODUKTET HOT
Show More
Rreth nesh
Themeluar në vitin 1999, Dongguan Liyang Paper Products Co, Ltd, është një ndërmarrje e mesme e specializuar në prodhimin e letrave të shtypura me ngjyra të ndryshme, çanta letre, kuti paketimi, kuti dhuratë, etiketa, etiketa, broshura, postera, materiale paketimi dhe të tjera produkte të lidhura me shtypjen. Pranë Shenzhen, transporti i përshtatshëm na ka sjellë më shumë mundësi dhe përparësi konkurruese si në tregjet vendase ashtu edhe ato të huaja. Ne kemi makineri shtypi Heidelberg dhe Roland të cilat janë pajisjet më të përparuara të bëra në Gjermani, të përsosura para se të shtypni pajisje numerike dhe pasi të shtypni pajisje automatike të përpunimit. Ne jemi në gjendje të ofrojmë produkte me cilësi të lartë për klientët në të gjithë botën. Ne gjithmonë hulumtojmë dhe zhvillojmë produkte inovative për të përmbushur më mirë nevojat në ndryshim të klientëve. Për më tepër, përmirësimi i vazhdueshëm i menaxhimit shkencor dhe përmirësimi i procedurave të kontrollit të cilësisë na kanë mundësuar që të maksimizojmë në mënyrë efektive vlerat e klientëve duke përmbushur specifikimet e tyre në një mënyrë pozitive. Sigurimi i "produkteve me cilësi, shërbim i shkëlqyeshëm, çmime konkurruese dhe shpërndarje e shpejtë" për të kënaqur klientët, ne jemi duke zhvilluar artikuj të rinj për të përmbushur kërkesat e klientëve. Kompania jonë ka kaluar vlerësimin e certifikimit ISO9001: 2000. Parimi i kompanisë sonë është të "vlerës krijuese dhe të përsosjes". "Shërbyer klientëve" është misioni ynë. Ne vendosëm qëndrimin e vlerës së "shërbimit dhe konceptit" gjatë procesit të punës. Mbështetja juaj do të jetë shpërblimi më i mirë për punën tonë dhe kënaqësia juaj do të jetë ndjekja jonë e pandërprerë. Tani po presim të bashkëpunojmë me klientët e huaj bazuar në përfitimet e ndërsjella. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë informacion.
PRODUKTE TË REJA
Lista e produkteve të përafërta