Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktedosje

dosje

Kategoritë e produkteve të dosje , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, dosje , furnizuesit Dosje xhepi / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë dosje të mirë dhe luksoze dosje. si dosje skedari, dosje skedari letre, dosje me xhep, etj. Dosja jonë me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në dosjen tonë, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.file folderfolderkraft folder

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim