Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e shikimit

Kutia e shikimit (Total 46 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e shikimit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e shikimit , furnizuesit Kutia e shikimit të letrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e shikimit të zi R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Jastëk me Logo të Zakonshme Vendosni Kuti Portokalli për Orë

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Jastëk me Logo të Zakonshme Vendosni Kuti Portokalli për Orë Kutia luksoze e orës e bërë nga letër artistike e veshur dhe karton me futje jastëku të bardhë pambuku; Kutia e orëve të personalizuara kutia e dhuratave me dizajn portokalli; Dimensioni i...
caja reloj Paketimi Logo e personalizuar Kutia e Shikimit Magnetike

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

caja reloj Paketimi Logo e personalizuar Kutia e Shikimit Magnetike Kutia e luksit të orës e bërë nga letër e zezë me prekje të butë dhe karton me EVA të zezë dhe futje prej kadifeje; Kutia e shikimit të letrës së zezë Elegante Projektimi i mbyllur...
Sirtari i Logos së Zakonshme të Paketimit të Kutisë së Letrës së Zezë

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Sirtari i Logos së Zakonshme të Paketimit të Kutisë së Letrës së Zezë Kutia e luksit të orës e bërë nga letër e zezë dhe karton prej lëkure me cilësi me EVA të zezë dhe futje prej kadifeje; Struktura e kutisë së rrëshqitjes së sirtarit të sirtarit...
Paketimi i Ekranit të Kutisë së Shikimit të Zgjedhur me Vendosje Jastëku

Çmimi i njësisë: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i Ekranit të Kutisë së Shikimit të Zgjedhur me Vendosje Jastëku Shikoni kuti letre të specializuara , të bëra në stilin e kapakut dhe kutisë bazë, stilet e kutive të tjera si kutia e sirtarit, kutia e rrumbullakët dhe kutia e sheshtë e...
Paketimi i ocolateokollatës për yokollatë Dhurate për Krishtlindje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i ocolateokollatës për yokollatë Dhurate për Krishtlindje Dhurata Bukuroshe e Krishtlindjeve Dekore e Krishtlindjeve Candy Chocolate Piramidale Box për Pemën e Krishtlindjes me Shirit. Kjo kuti është shumë e bukur, dhe është shumë e...
kuti paketimi për orë burimesh për burra / gra

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti paketimi për orë burimesh për burra / gra Dizajni i kësaj kutie është shumë i veçantë, duket si një kuti katrore e shtypur me një logo bronzi, dhe është gjithashtu shumë elegante. Por kur hapni kutinë katrore të jashtme, do të befasoheni...
kuti orare e paketimit të letrës së modës me desgin të klientit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti shikimi paketimi letre me cilësi të lartë Kutia e orës së paketimit të letrës së modës me jastëk të butë me ngjyra për të mbrojtur mirë orën. ajo është bërë me karton të ngurtë, përdorni për kutinë e paketimit të orës, është më e vështirë dhe e...
Kutia e orës prej lëkure PU me shtresë jastëk

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e orës prej lëkure PU me shtresë jastëk Kuti Watch , me cilësi të lartë, madhësi të ndryshme me përfundime të ndryshme . kuti shikimi me ngjyra kafe , materiali është kartoni pu mbështjellur prej lëkure pu, është lëkure e kutisë së shikimit në...
Kuti Watch Luksoze me dyer luksoze me çanta shikimi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti Watch Luksoze me dyer luksoze me çanta shikimi Ky lloj kutie është model i dyerve, do të thotë majtas dhe djathtas për tu hapur dhe mbyllur. Pamja blu e errët e bën kutinë e shikimit të duket më e avancuar, dhe ora duket më e shtrenjtë dhe...
kuti e lartë dhe e bazuar në kutinë e shikimit të letrës

Çmimi i njësisë: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti e lartë dhe e bazuar në kutinë e shikimit të letrës Stili i thjeshtë i kutisë së shikimit, mund të zgjerohet gjithashtu mund të paloset, me kutinë është kuti e lartë dhe e bazuar, mund të përdorni edhe kuti sirtar, shumëllojshmëri ngjyrash,...
kuti luksoze me porosi vizatim kuti për burra

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti luksoze me porosi vizatim kuti për burra Kutia e paketimit të orës ka dizajne të ndryshme. Një nga modelet popullore është stili i sirtarit . Ky dizajn është shtypur me ngjyrë të zezë. Shtë një stil i mirë i kutisë për burra . Kutia e orës...
Kuti paketimi me porosi me ngjyra me PU

Çmimi i njësisë: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
3000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi me porosi me ngjyra me PU Një kuti shikimi shumë klasike, lloj kutie varet, me lëkure PU nuk janë produktet e mëparshme të letrës, mund të personalizohen dhe trajtohen sipërfaqësore të pranueshme, diversiteti i ngjyrave, duke përfshirë...
Kraft kafe me porosi paketimi të kutive të sirtarëve të dhuratave

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kusufi i paketimit të kutive të sirtarëve të dhuratave rrëshqitëse kraft kafe është lloj kutie shikimi i bërë me letër kartoni kafe, kutia është e dyja palët bosh me ngjyrë të zezë për logo, trashësia është 2 mm duket shumë e azhurnuar, jashtë dhe...
Bordi kafeje artizanale Kutia e rastësishme e burrave

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Bordi kafeje artizanale Kutia e rastësishme e burrave Kutia e burrave është ngjyra bronzi. është e mirë dhe baze kutia e shikimit për burra në cilësi të mirë, nuk ka nevojë për mbyllje apo shirita magnetësh, kraft insert për të mbajtur orën, nëse...
futje kuti shikimi luksoze me jastëk

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

futje kuti shikimi luksoze me jastëk kutia e orës është bërë prej kartoni 1200gsm, e ka bërë me porosi logon dhe ngjyrën e kompanisë tuaj, sipas dizajnit tuaj për të bërë vepra arti, nëse posedoni një dyqan dhe interesoni paketimin tonë të orës,...
Kuti Watches me ngjyra të zeza me futje jastëk

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti Watches me ngjyra të zeza me futje jastëk Kutia e orëve të zeza , kuti letre e thjeshtë 2 copë me jastëk të zi të butë për shfaqjen e orës Kuti letre për orë , kuti paketimi për orë të ngurta të kartonit. Kutitë luksoze të o
Kutia e Dhuratave për Ruajtjen e Dosjeve të Logos me Lule

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e Dhuratave për Ruajtjen e Dosjeve të Logos me Lule Watch kuti dhuratë e bërë nga letra arti e zbukuruar mat 2 gri kartoni letre të stilit sirtar me logon me porosi ; Logoja e personalizuar e vizatimit të kutisë së vizave rrëshqitni kutinë e...
Gratë e zeza drejtkëndëshe shikojnë kutinë e dhuratave

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Gratë e zeza drejtkëndëshe shikojnë kutinë e dhuratave kutitë e dhuratave të grave shikojnë një ngjyrë të zezë jashtë me petëzim mat, të verdhë jashtë me të zezë brenda, kur të hapni Kutinë e orës luksoze, do të shikoni një orë të bukur, të gjithë...
Kuti Watch Watch Black Slide për Rrëshqitje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti Watch Watch Black Slide për Rrëshqitje Kuti shikimi e zezë mat e bërë nga letra e zezë e zbukuruar me mat, e cila trashësia e bordit të letrës 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së Kutisë së shikimit dhe preferoni; Dizajni i kutisë së vizave për...
Paketimi i kutive të dhuratave të orës luksoze të kartonit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i kutive të dhuratave të orës luksoze të kartonit Kutia e dhuratave luksoze të orës është ngjyrë kafe e errët. është stil shumë i veçantë në zanat të punuar me dorë, të dy palët janë të hapura dhe të mbyllura, letra e saj e jashtme është...
kuti unike dore për dore me shkumë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti unike dore për dore me shkumë Kutia e orës së doreve është ngjyra e zezë. është lloji i lartë dhe bazë në artizanale të punuar me dorë, nuk ka nevojë për mbyllje ose shirita magnetësh, cilësi e mirë për të mbajtur orën, nëse jeni të interesuar...

Kinë Kutia e shikimit furnizuesit


Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti shikimi të këndshme dhe luksoze për shikim paketim. Ka shumë lloje të tyre, kuti shikimi të rrumbullakët, kuti shikimi me kapak, kuti shikimi të palosshme dhe kështu me radhë. Kutitë tona të shikimit me cilësi të lartë janë paketimi i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të shikimit, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.luxury-leather-paper-logo-round-watch-boxProdukte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim