Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteafishe

afishe

Kategoritë e produkteve të afishe , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, afishe , furnizuesit ngjitës mur / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të ngjitje makine R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë afishe të këndshme për kozmetikë, bizhuteri, rrobat, elektronika, etj. Afishet tona me cilësi të lartë janë paketim të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje mbi ngjitësit tanë, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


stickersstickers

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim