Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteafisheNgjitës letre

Ngjitës letre (Total 10 Products)

Kategoritë e produkteve të Ngjitës letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Shtypje ngjitëse , furnizuesit Letër ngjitëse / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Etiketa ngjitëse e papërshkueshme nga uji R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Shtypje stilolapsi vet-ngjitës në rrotull fletë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Shtypje sitë letre vetë ngjitëse në fletë / rrotull Shtypje ngjitëse letre , me logo në stampimin dhe embossing ari luksoz pa për ngjitës me vetë ngjitës , ju bëjnë të lehtë ngjitjen e produkteve tuaja! Me porosi bëni ngjitës letre , në rrotull ose...
modeli i shtypjes së ngjitësit të letrës ngjitëse

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dizajni i shtypjes së ngjitësit të letrës ngjitëse Shtypjen gjemb letër është prej letre dhe etiketën ngjitëse. Dizajni i afisheve P aper mund të jetë i prerë me formë të ndryshme. Mund të mbështillet. Liyang Paper Products Co, Ltd, e themeluar në...
Printime ngjitëse me porosi ngjitëse të produkteve

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Printim ngjitje me porosi ngjitëse të produkteve Shtypje me afishe me porosi, afishe të produkteve . Printime me afishe të produkteve , ngjitës ngjitës, cilësi të lirë dhe të lartë. Ngjitës i shtypur ngjitës, material i shkallës së mirë me printim...
Stickers të ngrohtë me letër të shtypur me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Afishe të lirë të shtypura afishe të ngrohjes Shtypja e afisheve për ngrohje, me cilësi të lartë. Shtypje e lirë për afishe, çmim i mirë për cilësi të lartë, ju do ta dëshironi. Stickers të ngrohjes me porosi, mund të printojnë të gjitha llojet e...
Etiketa shishe me porosi për shishe qelqi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 1000000 per month

Etiketa shishe me porosi për shishe qelqi Shtypja e ngjitësit të letrës, me logo në ngjyra të plota dhe dëshmi UV, pa ngjitje me ngjitës me vetë ngjitës , ju bën të lehtë ta ngjitni atë në produktet tuaja! Me porosi bëni ngjitës letre, në rrotull...
Stampues letre Kraft e shtypur nga Logo me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Stampues letre Kraft e shtypur nga Logo me porosi Ngjitje letre Kraft s ngjitës letre Kraft dizajn të rrumbullakët për kuti letre letre; Ngjitës kafeje prej letre Kraft prej materiali letre kraft kafe me shtypje të kompensuar; Kjo ngjitje e logos me...
Shtypje rrotull letre

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 1000000 per month

Shtypje sitë letre vetë ngjitëse në fletë / rrotull Shtypja e ngjitësit të letrës, me logo në stampimin dhe stampimin e arit luksoz, pa ngjitës me ngjitës me vetë ngjitës , ju bën të lehtë ta ngjitni atë në produktet tuaja! Me porosi bëni ngjitës...
Shtypje e lirë për ngjitje letre me pullë ari

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Shtypje e lirë për ngjitje letre me pullë ari Ngjitës i lirë letre , me logon ose modelin e kompanisë suaj të shtypur dhe me pullë ari Shtypja e lirë e afisheve , përfundimi i sipërfaqes mund të jetë petëzim mat / shkëlqim Ngjitës letre ngjitëse ,...
Printime me ngjitje të letrës ngjitëse të shtypura

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Printime me ngjitje të letrës ngjitëse të shtypura Ngjitës letre me porosi , me shtypje të plotë me ngjyra për logon ose modelin e kompanisë suaj Ngjitës i letrës së shtypur , përfundimi i sipërfaqes mund të jetë petëzim mat / shkëlqim Ngjitës letre...
Etiketa ngjitëse për ngjitjen e shtypjes me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Etiketa ngjitëse për ngjitjen e shtypjes me porosi Sticker për shtypjen e letrave me porosi të bërë nga materiali standard letre me një ngjyrë shtypje me ngjyra PMS; Shtypja ngjitëse e letrës ngjitëse e ngjashme me shtypjen e letrës, mund të jetë...

Kinë Ngjitës letre furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë afishe / etiketë të këndshme për kozmetikë, bizhuteri, rroba, elektronikë, etj. afishe / etiketë tona me cilësi të lartë janë paketim të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në afishe / etiketë tonë, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim