Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrësKutia e ushqimit

Kutia e ushqimit (Total 46 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e ushqimit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e ushqimit , furnizuesit Kuti ushqimore prej kartoni / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e ushqimit në letër R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kutitë e Paketimit të essertmbëlsirave Donuts me Kuti Paketimi Plastike

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutitë e paketimit të ëmbëlsirave me porosi të buta me kuti plastike paketimi transparente kjo është formë shumë e veçantë e kutisë së paketimit, nëse keni formë ushqimi si biskota, makarona, donut, ëmbëlsirë etj, kjo kuti është zgjedhje më e mirë,...
Merrni kutinë e drekës nga letra kraft ushqimore

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Merrni kutinë e drekës nga letra kraft ushqimore Ushqimi me porosi për shtypjen e logos heq kutinë e drekës prej letre kraft me ngjyrë kafe
Letër Kraft 6 kuti paketimi me vezë 12 copë

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Letër Kraft 6 kuti paketimi me vezë 12 copë Letër Kraft me porosi 6 kuti paketimi me vezë 12 copë
kuti dhuratash luksoze për dhurata paketim karamele me kapak magnetik

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti dhuratash luksoze për dhurata paketim karamele me kapak magnetik është kuti speciale me formë gjashtëkëndësh, është karton 2 mm me vulosje të veçantë letre në letër argjendi, klienti ynë e përdor atë për karamele, çokollatë dhe trëndafila, nëse...
Kuti dhuratash për cookie me logo të personalizueshme të palosshme me dorezë

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratash për cookie me logo të personalizueshme të palosshme me dorezë Logo me porosi 2020 me shumicë kuti të reja dhuratash cookie të reja kuti paketimi dhuratash çokollatë të palosshme me dorezë. Dhe të gjitha produktet tona janë të...
Kuti Ushqimi Paketimi Tortë Buke me Dorezë

Çmimi i njësisë: USD 0.35 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.35 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti Ushqimi Paketimi Tortë Buke me Dorezë Tortë me shumicë me porosi Bakery Paketim me Cilësi të Lartë Kutia e Tortës së Rastit të Palosshme Kutia e Paketimit të Ushqimit të ëmbël me Dorezë. Gjithçka është e përgatitur mirë për...
Kuti pica letre të valëzuara me porosi drejtkëndëshe e riciklueshme

Çmimi i njësisë: USD 0.32 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.32 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti pica letre e valëzuar me porosi drejtkëndëshe e riciklueshme Kutia e picave përdor kutinë e letrës së valëzuar, materiali është i biodegradueshëm, është klasë ushqimore dhe ka formë të ndryshme, si katrori, gjashtëkëndëshi, trekëndëshi etj....
Kuti ambalazhi dhuratash torte ditelindjeje me dritare

Çmimi i njësisë: USD 0.32 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.32 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti ambalazhi dhuratash torte ditelindjeje me dritare Kjo kuti torte përdoret për ditëlindje ose banket, jashtë është shtypur CMYK, dhe ka një dritare të madhe dhe fjongo, brenda nuk ka shtypje, thjesht e bardhë. dritarja është material PVC, ju...
Kutitë e paketimit të dhuratave për ditën e Krishtlindjes me dorezë zemre

Çmimi i njësisë: USD 0.32 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.32 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutitë e paketimit të dhuratave për ditën e Krishtlindjes me dorezë zemre Kjo kuti është shumë e bukur, pjesa e saj e veçantë është doreza, mos përdorni litar, është formë zemre, shumë e bukur, dhe fundi është vetë-kyç, shumë i përshtatshëm, shtypja...
kuti pizza e valëzuar të shtypura për paketimin e ushqimit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti pizza e valëzuar të shtypura për paketimin e ushqimit Kuti për paketimin e picave të bërë nga letra e bardhë + tabela e ngurtë e kraftit kafe të ngurtë e cila letër e fortë letre1-2.5mm ; Kutitë Dizajn Custom Pizza shtypën markën tuaj dhe logon...
Paketimi i Kutisë së Paketimit të Ushqimit Kuti për Paketat e Apple

Çmimi i njësisë: USD 0.32 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.32 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti për Paketat e Dhuratave të Krishtlindjeve Kutia e Kuqe e Dhuratave e Mollës Kjo kuti dhuratë për paketimin e ushqimit për Krishtlindje është shumë e bukur, forma është e ndryshme, pjesa e hapur është forma e zemrës, është shumë e përshtatshme...
Kuti për Paketat e Dhuratave të Krishtlindjeve Kutia e Kuqe e Dhuratave e Mollës

Çmimi i njësisë: USD 0.56 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.56 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti për Paketat e Dhuratave të Krishtlindjeve Kutia e Kuqe e Dhuratave e Mollës Krishtlindjet po vijnë. A i keni mbushur ende frutat e Krishtlindjes? Mos u shqetësoni, ne mund t'ju ndihmojmë! Kjo paketim dhuratash është shumë e bukur , forma...
Kapaku i logos UV me porosi dhe kutia e dhuratave bazë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kapaku i logos UV me porosi dhe kutia e dhuratave bazë Kjo kuti e zezë e dhuratave është kapak dhe stil bazë, kapaku që shtyp logon e zezë UV me fjongo të purpurt, duket shumë elegante. Pjesa e brendshme e kutisë bazë ka një futje shkumë EVA, mund...
Kutitë e Paketimit të Cookies Kutitë e letrës me porosi për Cookie

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutitë e Paketimit të Cookies Kutitë e letrës me porosi për Cookie Materiali prej kartoni të kapakut dhe bazës bazë me futje të qartë plastike për cookies; Rregulloni kutitë e letrës shtypjen me ngjyra gri me logon tuaj të projektimit. Kuti prej...
Paketat e makaronave Paketimi i Letrës Kraft me dritare të qartë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketat e makaronave Paketimi i Letrës Kraft me dritare të qartë Kjo kuti është një dizajn shumë i thjeshtë, jo çdo shtypje, thjesht letër kraft me dritare PVC, dritare e pastër mund ta shfaq ushqimin tuaj shumë mirë, dhe materiali është shkalla e...
Paketimi i kutive të letrës me ekran të rostiçeri për fëmijë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i kutive të letrës me ekran të rostiçeri për fëmijë Një kuti dhuratë shumë delikate e rostiçeri, kuti e dyfishtë e hapur, dizajni i hapjes është i zgjuar, të dy palët hapin mënyrën për të hapur kutinë e dhuratave, e jashtme e pajisur me një...
Kuti dhuratë për paketim kozmetik të lirë të ushqimit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë për paketim kozmetik të lirë të ushqimit Kuti ushqimore letre, kuti për paketimin e ushqimit me logo të shtypura dhe përfunduar. Kuti për paketimin e ushqimit, kuti paketimi kozmetik, kuti paketimi të lirë për produktet. Kuti për...
Trajtoni paketimin e kutive të picave për paketim me ëmbëlsira kartoni

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Trajtoni paketimin e kutive të picave për paketimin e ëmbëlsirave prej kartoni Sipas metodave të ndryshme të klasifikimit, kutitë e picave mund të ndahen në kategoritë e mëposhtme: Sipas materialeve të ndryshme, kutitë e picave mund të ndahen në: 1....
9 copë kuti letre makarona katrore me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

9 copë katror letre makarona me porosi të futur kjo është kuti makarona katrore për të paketuar 9 makarona, dhe pjesa e brendshme me insert për të mbajtur makaronat, sipër dhe në fund me jastëk jastëk për tu mbrojtur gjatë transportit, ky stil mund...
Kuti ambalazhi me letra për torta të bëra me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti ambalazhi me letra për torta të bëra me porosi Kuti paketimi me letra për torta të bëra me porosi me çmim konkurrues, kuti tortë e formës së shtëpisë dhe logo e shtypur. Paketimi i Kutisë së Paketimit të Letrës Cake të Kupës, model i thjeshtë,...
Kuti letre paketimi për kupa për shitje të nxehtë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti letre me kupa për shitje të nxehtë Kuti letre me shishe për shitje të nxehtë, kuti me cupcake të formës së shtëpisë, kuti tortë me dritare dhe logo të shtypura. Kutitë e Paketimit të Kekave, dizajn i thjeshtë, paketim i kutive ushqimore, cilësi...

Kinë Kutia e ushqimit furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti ushqimore të këndshme dhe luksoze për ushqim paketim. Ashtu si Kutia e Ushqimit, Kutia e Ushqimit prej druri, Kutia e Ushqimit në Letër, Kutia e Kutisë së Ushqimit, etj. Kutitë e ushqimit me cilësi të lartë janë paketimi i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të ushqimit, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.food boxkraft food boxfood packaging box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim