Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteQese letreQese për blerje letre

Qese për blerje letre (Total 31 Products)

Kategoritë e produkteve të Qese për blerje letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qese për blerje letre , furnizuesit Shoppinganta për blerje me ngjyra letre / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Qese për blerje letre të shtypur R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Lule me porosi që shtypin çanta letre për blerje

Çmimi i njësisë: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

lule shtypjen e qeseve të letrës për pazar Çantë letre e veshur me dizajn zbukurimi me doreza litari të përdredhura. Shtypja e luleve Beatufull në çantë është tërheqëse. Përdoret gjerësisht për paketimin e pazarit. Liyang Paper Products Co, Ltd, e...
Çanta letre për porosi të zbukuruara me dorezë fjongo

Çmimi i njësisë: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Çantë letre për blerje të zbukuruar Çantë letre e veshur me dizajn zbukurimi me doreza mëndafshi. Logoja bukuroshe e printimit në çantë është tërheqëse. Përdoret gjerësisht për paketimin e pazarit. Liyang Paper Products Co, Ltd, e vendosur në...
Qese për blerje letre të zezë me logon argjendi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese për blerje letre të zezë me logon argjendi Baganta e blerjeve me letër të zezë, e shtypur me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. qese letre e shtypur, me shtypje cilësore të kompensuar në ngjyrë...
Paketim Bizhuteri Paketimi Qese letre për blerje Kraft

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim Bizhuteri Paketimi Qese letre për blerje Kraft Një dizajn shumë i thjeshtë i qeseve të letrës, me logon e bardhë të shtypur të zezë dhe mëndafshi të shtypur në letrën e bardhë të kraft, dhe doreza është gjithashtu një litar i ndërprerë në...
dhuratë letre për qese paketimi kozmetik për skincare

Çmimi i njësisë: USD 0.42 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.42 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

dhuratë letre për qese paketimi kozmetik për skincare Kjo dhuratë letre është shumë luksoze, është e shtypur me ngjyrën rozë dhe modelin e bardhë, duket shumë bukurinë, mendoj se vajzat do ta pëlqejnë atë. Ju mund të vendosni lëkurë ose produkte...
Qese me rroba te bardha letre

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Qese me rroba te bardha letre është karta e fildishtë për të shtypur logon dhe tekstin në anën e pasme, është kryesisht veshja metalike është e veçantë si e zakonshme me pak të befasuar, një paketim i mirë do të rrisë vlerën e mallrave, mund të...
Qese për blerje letre të kuqe me dorezë ari

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese për blerje letre të kuqe me dorezë ari Red qese shopping, të shtypura me dizajnin tuaj dhe logo të përdorur për paketimin e dasmës dhuratë / stoli. Qese për blerje letre të kuqe , me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar në ngjyrë të kuqe me...
Blerje qese letre per paketim letre me logo

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Blerje qese letre per paketim letre me logo Blerje qese letre për dhurata, qese letre për paketim dhuratash, me logo të shtypura, plot veçori të kompanisë tuaj. Bagsanta paketimi letre me logo, me ngjyra të ndryshme përputhen lirshëm. Paketimi qese...
Prinanta e blerjes me letër shirita me madhësi standarde luksoze të shtypur

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Prinanta e blerjes me letër shirita me madhësi standarde luksoze të shtypur dizajn shumë i thjeshtë i qese letre, çanta e bardhë me ngjyrë të kuqe dhe modeli i zi përputhen me shiritin e zi grosgrain, kutia e tërë duket është e bukur, mund ta...
Qese letre për blerje Pantone me doreza

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Baganta për blerje me letra paketimi Pantone me doreza Shoppinganta për blerje letre, qese letre me logo të shtypur, qese paketimi pazar me cilësi të lartë. Qese letre me porosi, madhësi dhe ngjyre e personalizuar, plot stilin tuaj. Qese letre...
Qese për blerje letre me dorezë shiriti

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

qese pazar letre me cilësi të lartë me dorezë shiriti Liyang Paper Products Co, Ltd, është themeluar në vitin 1999, e vendosur në Dongguan, Guangdong.
Veshje gri Qese letre me qese Luksoze e Zezë Luksoze

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Rroba gri me porosi Car çanta letre me luksoze të zezë Qese letre luksoze Eko miqësore me logon me porosi dhe shtypje me ngjyra gri; Baganta prej letre gri me zinxhir të trajtuar pëlhurë luksoze për paketimin e blerjeve të veshjeve; Veshje mbajnë...
Custom logo shtypjen pazar dhuratë qese letre

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Custom logo shtypjen pazar dhuratë qese letre Edhe pse kjo çantë blerjeje duket shumë e thjeshtë, por ka shumë detaje, E gjithë çanta është bërë nga e bardha e pastër, me një logo të zezë të thjeshtë në mes, dhe e zeza përdoret për rreth çantës. E...
brenda qese letre të shtypur me logon petë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Brenda qese letre të shtypur me logon petë zanati i qeseve të letrës është shumë i thjeshtë, mënyra e zam e poshtme ka të ndryshme për të shmangur hyrjen në sy, kjo është zam zarfi në bazë, madhësia është e mesme, vetëm shiriti është 3CM gjerësi e...
Baganta e blerjeve me letër dhurate me dorezën e kthesës prej ari

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Baganta e blerjeve me letër dhurate me dorezën e kthesës prej ari E kuqe kineze për të shtypur qese letre duket shumë e gëzueshme, çdo festival kinez tradicional ka nevojë për të kuqe për tu zbukuruar, kështu që kjo është një qese dhuratë letre e...
Qese letre luksoze me fletë metalike me shirita shirita

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre luksoze me petë luksoze me dorezë grosgrain Qese letre luksoze e letrës së kuqërremtë me Grosgrain Handle për pazar, materiali i qeseve prej letre është 190gsm, jashtë është petëzimi matt me ngjyrën e shtypur. brenda mbaj letrën e bardhë....
Qese letre petëzimi të kuqe me dorezë grosgrain

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre me pete letre te kuqe me doreze grosgrain per pazar Qesja e letrës së kuqe të letrës me dorezë grosgrain për pazar përdoret për veshje, dhurata etj., Materiali i qeseve prej letre është 200gsm, jashtë është shtypur me ngjyrën e kuqe....
Baganta luksoze e madhe / e mesme / e vogël për blerje letre me logo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Baganta luksoze e madhe / e mesme / e vogël për blerje letre me logo Theanta e blerjeve të mëdha / të mesme / të vogla të letrës përdoret për veshje, dhurata etj., Materiali i qeseve letre është 200gsm letër e bardhë arti, jashtë është ngjyra e...
Qese pazar letre artizanale White Craft me litar pambuku

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese pazar letre artizanale White Craft me litar pambuku Baganta e blerjeve të artizanatit përdoret për veshje, dhurata etj., Materiali i qeseve të letrës është 200gsm letër kraft e bardhë, jashtë është ngjyra e plotë e shtypur me gjatësi prej 38 cm...
Shtypje qese veshjesh letre me stil të veçantë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypje qese veshjesh letre me stil të veçantë Shtypja e qeseve të veshjeve me letra të stilit të veçantë është një formë pak e veçantë, përdoret për veshje, këpucë, dhurata etj., Do të dukeni produkt të bukur nga çanta, të gjithë si paketë një...
Printim me ngjyra të shtypura qese letre për blerje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Printim me ngjyra të shtypura qese letre për blerje Shoppinganta për blerje letre përdoret për veshje, këpucë, dhurata etj., Materiali është 175gsm letër kraft, CMYK i shtypur nga tema, Shirita është 1.5CM me gjerësi shiriti, kjo lloj letre kraft...

Kinë Qese për blerje letre furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë qese të këndshme pazar për ju. Bagsanta tona për blerje letre me cilësi të lartë janë paketime të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në çantat tona të blerjeve në letër, mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


523647

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim