Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktedosjeDosja e prezantimit

Dosja e prezantimit (Total 4 Products)

Kategoritë e produkteve të Dosja e prezantimit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dosja e prezantimit , furnizuesit Dosje për prezantimin e letrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dosja e prezantimit A5 R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Dosje e plotë letre me letër me një model xhepi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dosje e plotë letre me letër me një model xhepi Dosje e plotë letre me ngjyra e cila është një lloj produkti mbajtës katalogu. zakonisht dosje me madhësi A4 me një model xhepi. Kjo dosje letre është 300gsm letër arti CMYK me shtypje të plotë me...
Dosje skedari letre Kraft a4 me madhësi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dosje skedari letre Kraft a4 me madhësi Dosje skedari me madhësi letre Kraft, prej letre kraft kafe, trashësi 300gsm / 350gsm; dosje letre kraft a4 me dy dizajn xhepa për paketimin dhe ekranin e skedarëve; Dosja e letrës Kraft është dosja e...
Shtypja e dosjes së prezantimit të letrës

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypja e dosjes së prezantimit të letrës Dosje letre me porosi, dosje letre, dosje kartelash zyre, shtypje logosh, plot veçori të kompanisë. Dosje për prezantimin e letrës, dosje për paketën e skedarëve, me dizajn xhepi, të lehtë për paketim. Dosje...
Dosja e Dosjeve të Shtypura në Shitje të Hot

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dosja e Dosjeve të Shtypura në Shitje të Hot Dosje Skedari xhepi, dosje skedari me xhep, mund të paketojë skedarin ose kartën e biznesit, jo e lehtë për t’u humbur. Dosja e Dosjeve të Shtypura, mund të përdorni shtypjen e plotë dhe të përfunduar në...

Kinë Dosja e prezantimit furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë dosje të mirë dhe luksoze dosje prezantimi. Të tilla si Dosja e Paraqitjes, Dosja e Paraqitjes së Letrës, Dosja e Paraqitjes A5, Dosja e Paraqitjes A4, Dosja e skedarëve të paraqitjes etj. Dosja jonë e paraqitjes me cilësi të lartë janë shtypje e hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në dosjen tonë të prezantimit, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


presentation folderpresentation file folderA4 folder

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim