Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktedosjeDosje letre

Dosje letre (Total 11 Products)

Kategoritë e produkteve të Dosje letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dosje letre , furnizuesit Shtypja e Dosjeve të Letrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dosja e Dosjeve të Letrës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
A4 Dosje për prezantimin e letrës me porosi me xhep

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

A4 Dosje për prezantimin e letrës me porosi me xhep Dosje letre me porosi, dosje letre, dosje kartelash zyre, shtypje logosh, plot veçori të kompanisë. Dosje për prezantimin e letrës, dosje për paketën e skedarëve, me dizajn xhepi, të lehtë për...
Dosja e skedarit hark të madhësisë A4 ka dy vrima

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dosje skedari harku me madhësi A4 me dy vrima Dosje skedari lege harku prej letre kartoni dhe PVC, Ky dosje skedari harku me madhësi A4 ka dy gjerësi, 5.5 cm ose 7.5 cm (2 "ose 3"), dosja File me dy vrima mund të jetë me ngjyra dhe logo....
Dosje letre me porosi për xhep për skedarin A4

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dosje letre me porosi për xhep për skedarin A4 është një dosje xhepi, jashtë dhe brenda të gjithë mund të shtypni tekstin çfarë dëshironi, madhësia mund të personalizohet Dosja është e njohur zakonisht si "punë e shpejtë e zam" /...
shtypje dosje dokumenti letre me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

shtypje dosje dokumenti letre me porosi janë dosje dokumentesh të reja, mund të vendosni skedarë, dokumente brenda në A4 SIZES, colordo ngjyrë që mund të printojmë, është më mirë të shtypni njërën anë për të kursyer kosto, brenda pa shtyp, sigurisht...
Printime me ngjyra të ndezura të letrave me dokumente

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Printime me ngjyra të ndezura të letrave me dokumente Dosja e letrës me dokumente me shkëlqim përdoret për paketimin e dokumenteve, ky lloj dosje dokumenti është pak i veçantë pasi që të dy palët janë zam, gjithashtu edhe dizajni me ngjyra të plota...
Mbajtës i skedarëve të valëzuar me vetë-palosje kafe

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Mbajtës i skedarëve të valëzuar me vetë-palosje kafe Mbajtës i skedarëve Brown, mbajtës i skedarit, madhësia dhe printimi i përshtatur, plot stilin tuaj. Mbajtës i skedarëve të valëzuar, mbajtës i skedarëve të letrës së valëzuar, mbajtës i skedarëve...
dosja e dosjeve shkrimi zyre a4

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Dosje kartelash shkrimi zyre A4 Dosja e dosjeve shkrimi zyre a4 është e mirë për zyra ose konferencë, letra arti 350gsm është e mjaftueshme për të mbajtur disa qindra letra në madhësinë A4, sipërfaqja e dosjes së statoinery është petëzim me shkëlqim...
Printimi i dosjes së lidhësit të harkut me dy leva unaza

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Printimi i dosjes së lidhësit të harkut me dy leva unaza Dosja e lidhësit të dy harkave të unazave është një gamë e gjerë, dosja lidhëse është e përshtatshme për t’u përdorur në shtëpi ose në zyrë, gjithashtu përfshin skedar dokumenti A4, lidhës D...
Një dosje dosje letre A4 xhepi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Një dosje dosje letre A4 xhepi Dosja e skedarëve a4 është një xhep vetëm për fëmijët që të përdorin, veryshtë shumë ndryshim, dizajni shumë i thjeshtë, materiali është 350gsm letër arti me petëzim me shkëlqim, brenda gjithashtu është ngjyra e verdhë...
Dosje skedari letre të palosshme me logon e artë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dosje skedari letre me palosje ari Dosje File File , mbajtëse e shtypur e skedarëve, madhësia dhe shtypja e personalizuar, plot stilin tuaj. Dosje skedari me palosje të zezë, e bërë në letër
Dosje e shtypur e zezë e letrës së dokumentit A4

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dosje e shtypur e zezë e letrës së dokumentit A4 Dosje File File , mbajtëse e shtypur e skedarëve, madhësia dhe shtypja e personalizuar, plot stilin tuaj. Dosje Dokumenti A4 Dosje , e bërë në letër arti 350gsm me shtypje të zezë dhe logo të...

Kinë Dosje letre furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë dosje të mirë dhe luksoze dosje. si dosje skedari, dosje skedari letre, dosje me xhep, etj. Dosja jonë me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në dosjen tonë, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


folderfile folderfolder with pocket

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim