Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e rripit

Kutia e rripit (Total 19 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e rripit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e rripit , furnizuesit Kutia e rripit të letrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti me rripa luksoze R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti speciale për dhurata letre për paketimin e rripave

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti speciale për dhurata letre për paketimin e rripave Letër kutie dhuratë e bërë nga bordi i letrës së veshur me të bardha për paketimin e rripave ; Dizajni i shtypjes së kompensuar të materialit të fortë prej letre Special Paper Box dhe brenda...
pako me kuti të rripave të paketimit të sirtarëve të ngjyrave të zeza

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i kutive të rripave të paketimit të sirtarëve të ngjyrave të zeza Kuti letre me kuti rripi është bërë nga kartoni i zi dhe letra kartoni, ngjyra do të jetë e zezë, kafe, CMYK ose e personalizuar, letra me fletë ari vulosje ose logo e...
Paketimi i kutive të portofolit të zi mat sirtar luksoz

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i kutive të portofolit të zi mat sirtar luksoz Kuti portofolike luksoze e bërë nga letra e zezë e zbukuruar dhe kartoni, i cili trashësi 2 mm për Paketimin e portofolit ; Portofol i zi mat vizatim kuti kartoni rrëshqitje kartoni me logo UV...
Paketimi i Dhuratave të Modës për Rripin e Brezit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti paketimi për sirtarin e dhuratave të modës Kjo kuti paketimi sirtar është një kuti kartoni e ngurtë, ne e bëjmë këtë kuti paketimi të sirtarëve të rripave në stilet e kutisë së puplave të mbështjellura me letër luksoze me cilësi, stili i kutisë...
Kuti e rripit të kartonit magnetik të palosshëm me cilësi të mirë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti e rripit të kartonit magnetik të palosshëm me cilësi të mirë Kutia e rripave karton magnetik Folding është letër e bardhë dhe blu e artit me sfond, madeshtë bërë nga kartoni prej 1.5 mm të arritur, me ngjyra të bardha të shtypura ndeshje të...
Kuti me rrip të zi dhuratë katror me mëngë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti me rrip të zi dhuratë katror me mëngë Kutia katrore e rripit të zi është letër me ngjyra të zeza me sfond të zi, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, logo e personalizuar e shtypur me ngjyra të zeza, Gjithçka duket perfekte!...
Kuti dhuratë me rrip lëkure të zezë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë me rrip lëkure të zezë Kutia e dhuratave të rripit të lëkurës së zezë është letër me ngjyra të zeza me sfond të zi, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, logoja e personalizuar e shtypur me ngjyra të zeza, Gjithçka duket...
Kutia e rripave të sirtarëve të kartonave të punuar me dorë Fashional

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e rripave të sirtarëve të kartonave të punuar me dorë Fashional Kutia e dhuratave të rripit të Modës është letër me cilësi të çelur të sfondit kafe, ofshtë bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, me ngjyra të ndezura kafe të shtypura ndeshja...
Kuti dhuratash me rripa të rripit të modës

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratash me rripa të rripit të modës Kutia e dhuratave të rripave të rripave të Modës është letër me cilësi të zezë me cilësi të sfondit, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, ngjyra e zezë e shtypur ndeshjen e personalizuar me...
Kuti e zezë dhuratë prej kartoni me mëngë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti e zezë dhuratë prej kartoni me mëngë Kutia e rripave të dhuratave të kartonit është letër e zezë me cilësi të ngjyrave të sfondit, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, logoja e personalizuar e shtypur me ngjyra të zeza, gjithçka...
Kutia e rripit të letrës së zezë me vulosje me logo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Sirtar i kutive të dhuratave të kartonit për rrip Kuti sirtar i zi i bërë nga letra e zezë e zbukuruar dhe kartoni, i cili trashësi 2 mm për Paketimin e Brezit ; Dizajni i kartonit rrëshqitni sirtarin e kutisë Belt Zi me vulosje letre të nxehtë...
Kutia e sirtarit të paketimit të rripave të letrës Kraft

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e sirtarit të paketimit të rripave të letrës Kraft Kutia e rripit të letrës Kraft e bërë prej letre të zbukuruar kraft dhe tabelë me trashësi 2 mm trashësi ; Dizajni i rrëshqitjes së sirtarëve të Rripave të Brezit për afër dhe hapur më të...
Sirtar i kutive të dhuratave të kartonit për rrip

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Sirtar i kutive të dhuratave të kartonit për rrip Kuti dhuratë prej kartoni të bërë prej letre të zbukuruar dhe kartoni, të cilat trashësi 2 mm për Paketimin e Brezit ; Dizajni i kartonit të sirtarëve të kartonit të dhuratave për paketimin dhe...
Kuti dhuratë me rrip letre me cilësi të lartë me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë me rrip letre me cilësi të lartë me kapak Kuti me rrip me cilësi të lartë të bërë nga letra me teksturë të zbukuruar dhe tabelë gripi me trashësi 2 mm ; Materialet e letrave me teksturë të zbukuruara me rripa të Brezit mund të jenë...
Kuti prej rripi prej letre luksoze me rripa me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti prej rripi prej letre luksoze me rripa me kapak Kuti rripi me kapak të bërë prej letre të zezë të zbukuruar dhe dërrasë dërrase me trashësi 2 mm ; Kuti e rripave të rrobave të zbukuruara, të zbukuruara me tekstin e zezë, me teksturë të zezë dhe...
Kutitë e veçanta të dhuratave të rripave të letrës me logo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutitë e veçanta të dhuratave të rripave të letrës me logo Kuti speciale për dhurata për rripin e bërë nga tabela e zbukuruar prej letre e zezë e cila trashësi 2 mm ; Rrip Paper kuti për dhuratë material dashuroj letër dizajn cilësi dhe logo...
Kuti paketimi kartoni me rrip të shtypur me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi kartoni me rrip të shtypur me kapak Kuti me rrip të shtypur , me printim kompensimi me cilësi të lartë për logon ose modelin tuaj kuti paketimi kartoni rripi, kapaku dhe stili bazë i kutisë kuti me rrip të thjeshtë me kapak për...
Kuti kartoni për ruajtje të rripit të letrës kraft

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti kartoni për paketim të rripave të letrës kraft Kutia e rripit të rrumbullakët është një kuti kartoni e ngurtë, ne e bëjmë këtë kuti letre rripa në stilet e kutisë së rrumbullakët dhe të mbështjellë me letër kafeje të ricikluar, kuti të...
Kuti dhuratë letre për paketim të rripave me rrip

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë letre për paketim të rripave me rrip Kjo kuti paketimi rripi është një kuti kartoni e ngurtë, ne e bëjmë këtë kuti letre me rripa në stilet e kapakut të thjeshtë dhe të bazës bazë me stampimin e logos në kapakun e jashtëm të kutisë,...

Kinë Kutia e rripit furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti rripa të këndshme dhe luksoze për rripin paketim. Ashtu si kutia e palosshme, kuti kartoni me kapak dhe dorezë, kuti të rrumbullakëta, etj. Kutitë e rripit me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.
Anydo pyetje në kutitë tona të rripit, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.belt boxround belt boxdrawer belt box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim