Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktelibërShtypja e Librit

Shtypja e Librit (Total 10 Products)

Kategoritë e produkteve të Shtypja e Librit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Shtypja e Librit , furnizuesit Shtypja e Librit të Artit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Shtypja e Librit Hardcover R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Shtypja e Librave me ngjyra të buta për fëmijë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypja e librave me ngjyra kartoni për fëmijë Shtypje me ngjyra të librave, shtypje me ngjyra të plota me cilësi të lartë, të qarta dhe të lexueshme. Shtypja e librave për fëmijë, libër për fëmijë. Material material miqësor. Printim Softcover i...
Skedari PU Fletore Zyre me Vulosje Logo

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Skedari PU Fletore Zyre me Vulosje Logo Shtypja PU fletore, mbulesë UP me shtypje bllokuese ari. Fletore PU skedar, fletore për takim, plot veçori të kompanisë. Fletore zyre PU, shtypje fletore zyre, cilësi të lartë dhe klasë e mirë. Dëshironi...
Shtypja e librave të UP me petë prej ari

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e librave të UP me petë prej ari Shtypja e librave PU, mbulesa e UP me bllokim ari, cilësi të lartë dhe luks. Shtypja e librave me porosi, brenda letrës së kompensuar me shkallë të mirë, e vështirë për tu thyer, e qëndrueshme. Libri i...
Printime të bëra me porosi të Fëmijëve të gjallë për Libra

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Printime të bëra me porosi të Fëmijëve të gjallë për Libra Bëni me porosi shtypjen e Librit, me fëmijë me cilësi të mirë dhe me popullaritet. Fëmijët Shtypja e librit, e lehtë për tu mësuar përmes librit me fotografi me cilësi të lartë. Shtypja e...
Shtypi libër komik për fëmijë të lirë

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypi libër komik për fëmijë të lirë Shtypje librash komik, me fëmijë të kualitetit të mirë dhe të shumës popullore. Fëmijët shtypin librin, të lehtë për tu mësuar përmes librit me fotografi me cilësi të lartë. Shtypja e lirë e librave komik, nota...
Shtypja e lirë e librave të butë jashtë shtetit

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e lirë e librave të butë jashtë shtetit Shtypja e librave jashtë shtetit, me fëmijë me cilësi të mirë dhe të popullarizuar. Shtypja e lirë e librave të butë, e lehtë për tu mësuar përmes librit me fotografi me cilësi të lartë. Shtypja e lirë...
Shtypje librash për aktivitete ngjitëse letre

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypje librash për aktivitete ngjitëse letre Shtypje librash ngjitëse, të cilat përdorin materiale letre arti dhe ngjyra të plota CMYK për Sticker; Pricemimi i librit të ngjitësit është i bazuar në madhësinë, materialin, metodën detyruese, modelin...
Shtypja e nxehtë e fletoreve PU me shirit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e nxehtë e fletoreve PU me shirit Printime fletore PU, fletore PU mbuluese me debossed. fletore të personalizuar PU, faqe të personalizuara dhe shtypje të madhësive, shërbim shtypjeje me cilësi të lartë dhe material. Notebook Cover PU, notë...
Fletore PU prej lëkure PU me fjongo elastike

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fletore PU me porosi prej lëkure PU me Shirit / shirit elastik Fletore Shkollore me porosi, fletore për student me cilësi të lartë. Fletore për shkollë, libër ushtrimesh shkollor për student, Eko miqësore. Fletore me shirit, dhe me shirit, duket...
Shtypja e romaneve për librat tregues të fëmijëve

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e romaneve për librat tregues të fëmijëve Shtypshkrimi me libra me histori të vështirë, me fëmijë me cilësi të mirë dhe të popullarizuar. Libër për fëmijë, i lehtë për tu mësuar përmes librit me fotografi me cilësi të lartë. Shërbimi i...

Kinë Shtypja e Librit furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë shtypjen e bukur dhe luksoze të librave. si Shtypja e Librit, Shtypja e Librit të Arteve, Shtypja e Librave Hardcover, etj. Shtypja e librave tanë me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në shtypjen e librave tanë, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


book printingbook printing servicechildren book

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim