Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e verës

Kutia e verës (Total 26 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e verës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e verës , furnizuesit Kuti verë kartoni / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e verës prej lëkure R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Paketimi i Kutive të Verërave të Verërave me dorezë litari

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i Kutive të Verërave të Verërave me dorezë litari Kutitë e verës të personalizuara të bëra nga letra të bardha të lëmuara plus bordi i valëzuar i fortë për paketimin e dy shisheve ; Paketimi i kutive të verës së kuqe me modelin e dorezës së...
Paketimi i kutive të dhuratave për letra luksoze

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i kutive të dhuratave të verës të personalizuara luksoze Paketimi i kutive të verës, cilësi e mirë për paketimin e verës. Kutia e dhuratave të verës, dizajni i veçantë i bën klientët tuaj të lumtur. Kuti dhurate për verë, gjithashtu mund ta...
kuti letre e valëzuar për gjashtë shishe verë

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti letre e valëzuar për gjashtë shishe verë Klasa e mirë për gjashtë shishe kuti vere , madhësi e përshtatshme për gjashtë shishe verë dhe me presje të prera, është e lehtë të shikosh sende. kuti verë letre të valëzuar bërë si letër valëzuar dhe...
kuti shumëngjyrësh vere për shishe verë të vetme

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti shumëngjyrësh vere për shishe verë të vetme Shkallë e mirë për kuti verë me shishe të vetme , madhësi të përshtatshme për shishe verë me sinjal dhe me prerje prerëse vdes, më e dobishme për të stabilizuar verën. Kuti vere për shishe të vetme të...
desgin i palosshëm i paketimit të verës për paketimin e kutive të verës

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Desgin i paketimit të verës për paketimin e kutive të verës Shtypja Liyang siguron modelimi i paketimit të verës , logoja me porosi, ngjyra, desgin. Kjo paketim vere kuti të bëra si karton të ngurtë, shumë të qëndrueshëm dhe të mjaftueshëm për...
Paketimi i kutisë së letrës me parfum të zi me futje shkumë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i kutisë së letrës me parfum të zi me futje shkumë Paketimit kuti letër parfum është prej letre cilësi e luksoze, me shtypjen me cilësi të lartë krokodili black letër cilësi brenda, jashtë është Matt letër të zezë me logon e nxehtë vulosje....
Kuti paketimi verë me porosi të nxehtë me dorezë

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti paketimi verë me porosi të nxehtë me dorezë Shkallë e mirë për paketimin e kutive të verës, madhësi e përshtatshme për verë, Gjithashtu e mirë për të si një Kuti Dhurate Verë, e thjeshtë por jo e lirë, duket e këndshme, Kuti vere me dorezë, e...
Kuti paketimi për shishe verë lëkure dhe kartoni

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi për shishe verë lëkure dhe kartoni Kuti verë luksoze e shisheve të sinjalit është letër speciale me sfond blu, madeshtë bërë nga letra arti 350gsm e arritur dhe kartoni i ngurtë, shumë i qëndrueshëm dhe i mjaftueshëm për transportimin...
Kuti luksoze për ruajtjen e verës nga kartoni

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti luksoze për ruajtjen e verës nga kartoni Fabrika kineze me shumicë me porosi luksoze të lirë kuti verë kartoni për paketim Kuti dhuratë shishe shampanje me cilësi të lartë porosi Parim ynë: çmime të arsyeshme, kohë efikase të prodhimit dhe...
Riciklimi i kutive të verës prej letre kartoni për shishe

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Riciklimi i kutive të verës prej letre kartoni për shishe Kutia e verës luksoze 2 shishe është rozë e ndritshme jashtë dhe blu e ndritshme brenda me shtypje me logo të personalizuar, madeshtë bërë prej letre arti 350gsm e arritur, petëzimi me...
Kuti ambalazhi për Letra Verë Kartoni 2 shishe

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti ambalazhi për Letra Verë Kartoni 2 shishe Kutia e verës luksoze 2 shishe është e bardhë jashtë dhe blu brenda me shtypje me porosi logo, madeshtë bërë nga letra arti 350gsm e arritur, dhe tufë kapak magnetike, futje e përshtatshme për ta...
Kuti paketimi për dyer të verës me shishe jeshile

Çmimi i njësisë: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi për dyer të verës me shishe jeshile Shumë e veçantë një pako me dy shishe verë, paketimi është tip i gjatë, ngjyra e jashtme për mbrojtjen e mjedisit jeshil, ka brenda kartelës, për të rregulluar pozicionin e shisheve, jo përplasjet...
kuti vere letre kraft me doreze te prere vdes

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti vere letre kraft me doreze te prere vdes Shkallë e mirë për paketimin e kutive të verës , madhësi e përshtatshme për verë, Gjithashtu e mirë për të si një Kuti Dhurate Verë, e thjeshtë por jo e lirë, duket e këndshme, Kuti vere me dorezë, e...
Kuti dhuratë prej kartoni xhami verë luksoze

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë prej kartoni xhami verë luksoze Notë e mirë për paketimin e kartonit të kutive të dhuratave të verës , madhësi e përshtatshme për verë dhe gotë Kuti për dhurata të verës me syze të bëra si karton dhe futet e prerë për të mbajtur gotën...
verë me porosi dy shishe kuti paketimi dhuratë

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

verë me porosi dy shishe kuti paketimi dhuratë Klasën e mirë për T wo kuti paketimi dhuratë shishe verë, madhësia e përshtatshme për verë, kartoni ngurtë bërë si shishe verë kuti paketimi dhuratë të madhe dhe të qëndrueshme për verë. Gjithashtu e...
kuti verë e palosshme për paketimin e verës

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti verë e palosshme për paketimin e verës Shkallë e mirë për paketimin e kutive të verës të palosshme , madhësi të përshtatshme për verë, karton të ngurtë të bërë si kuti e fortë dhe e qëndrueshme për verën. Gjithashtu e mirë për të si një Kuti...
paketimi me kuti vere me shumicë mund të personalizohet

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

paketimi me kuti vere me shumicë mund të personalizohet Shkallë e mirë për paketimin e kutive të verës , madhësi e përshtatshme për verë, Gjithashtu e mirë për të si një Kuti Dhurate Verë, e thjeshtë por jo e lirë, duket e këndshme, kuti vere e...
ari e kuqe e nxehtë që vulos kuti shishe të vetme të verës

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

ari e kuqe e nxehtë që vulos kuti shishe të vetme të verës Shkallë e mirë për paketimin e kutive të vetme të verës , madhësi të përshtatshme për verë, karton të ngurtë të bërë si kuti e vetme e verës me shishe të fortë dhe të qëndrueshme për verën....
kuti paketimi vere kraft për dy shishe

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti paketimi vere kraft për dy shishe verë Shkallë e mirë për kuti vere dy shishe , madhësi e përshtatshme për dy shishe verë dhe me presje të prera, është e lehtë të shikosh sende. paketimi i verës kraft i bërë si letër kraft dhe me dorezë litari,...
Kuti kartoni me porosi Verë të kuqe me logo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti kartoni me porosi Verë të kuqe me logo Kuti vere kartoni me porosi të bërë nga letra arti të veshura dhe kartoni prej 1 mm për paketim të vetëm të verës së kuqe ; Forma e rrumbullakët e kutisë së verës së kuqe me model kapele dhe litar të...
Kutia e rrumbullakët me tub të rrumbullakët me gotë verë të vetme

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e rrumbullakët me tub të rrumbullakët me gotë verë të vetme Kutia e rrumbullakët e dhuratave të verës me tub të rrumbullakët bërë prej letre të butë të butë të zezë dhe kartoni prej 1 mm për paketimin e shisheve të vetme të verës ; Forma e...

Kinë Kutia e verës furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti të bukura dhe luksoze të verës për verë paketim. Ashtu si kutia e verës së palosshme, kutia e rrumbullakët, kuti kartoni me kapak dhe dorezë, etj.Kutitë e verës me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të verës, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


red wine box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim