Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e verës

Kutia e verës (Total 21 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e verës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e verës , furnizuesit Kuti verë kartoni / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e verës prej lëkure R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti depozitimi verë prej kartoni letre luksoze

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti depozitimi verë prej kartoni letre luksoze Fabrika kineze me shumicë me porosi luksoze të lirë kuti verë kartoni për paketim Kuti dhuratë shishe shampanjë me cilësi të lartë porosi Parim ynë: çmime të arsyeshme, kohë efikase të prodhimit dhe...
Kuti kartoni me porosi Verë të kuqe me logo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti kartoni me porosi Verë të kuqe me logo Kuti vere kartoni me porosi të bërë nga letra arti të veshura dhe kartoni prej 1 mm për paketim të vetëm të verës së kuqe ; Forma e rrumbullakët e kutisë së verës së kuqe me model kapele dhe litar të...
Kutia e rrumbullakët me tub të rrumbullakët me gotë verë të vetme

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e rrumbullakët me tub të rrumbullakët me gotë verë të vetme Kutia e rrumbullakët e dhuratave të verës me tub të rrumbullakët bërë prej letre të butë të butë të zezë dhe kartoni prej 1 mm për paketimin e shisheve të vetme të verës ; Forma e...
Paketimi i kutisë së letrës me parfum të zi me futje shkumë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i kutisë së letrës me parfum të zi me futje shkumë Paketimi i kutisë së letrës së parfumeve është bërë nga letra me cilësi luksoze, me cilësi të lartë të shtypjes së letrës me cilësi të zezë krokodili brenda, jashtë është letër e zezë mat...
Kuti e verës që paloset shishja e kuqe e vetme

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti e verës që paloset shishja e kuqe e vetme kutia e zezë e bizhuterive është ngjyra e zezë me petëzim mat, muri i brendshëm prej kartoni 2 mm, gjithashtu insert kartoni për të mbajtur produktin tuaj. kur të hapni Kutinë, do të shikoni në...
Folding kuti verë shishe luksoze me cilësi të mirë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Folding magnet kuti me cilësi të mirë luksoze shishe kuti verë Kutia e verës luksoze e shisheve të sinjalit është letër e butë me prekje me sfond të zi, madeshtë bërë prej 350gsm letër arti e arritur, ngjyra e zezë e shtypur ndeshjen logon e...
ari e kuqe e nxehtë që vulos kuti shishe të vetme të verës

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

ari e kuqe e nxehtë që vulos kuti shishe të vetme të verës Shkallë e mirë për paketimin e kutive të vetme të verës , madhësi të përshtatshme për verë, karton të ngurtë të bërë si kuti e vetme e verës me shishe të fortë dhe të qëndrueshme për verën....
verë me porosi dy shishe kuti paketimi dhuratë

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

verë me porosi dy shishe kuti paketimi dhuratë Klasën e mirë për T wo kuti paketimi dhuratë shishe verë, madhësia e përshtatshme për verë, kartoni ngurtë bërë si verë dhuratë shishe kuti paketimi vështirë dhe të qëndrueshme për verën. Gjithashtu e...
kuti letre e valëzuar për gjashtë shishe verë

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti letre e valëzuar për gjashtë shishe verë Shkallë e mirë për gjashtë shishe kuti vere , madhësi e përshtatshme për gjashtë shishe verë dhe me presje të prera, është e lehtë të shikosh sende. kuti verë e valëzuar letre e bërë si letër e valëzuar...
kuti shumëngjyrësh vere për shishe verë të vetme

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti shumëngjyrësh vere për shishe verë të vetme Notë e mirë për kutinë e verës me shishe të vetme , madhësi e përshtatshme për shishe verë me shenjë dhe futje të ngurta të prera, më e dobishme për të stabilizuar verën. kuti vere për shishe të vetme...
kuti paketimi vere kraft për dy shishe

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti paketimi vere kraft për dy shishe verë Shkallë e mirë për kuti verë dy shishe , madhësi e përshtatshme për dy shishe verë dhe me presje të prerë, është e lehtë të shikosh sende. paketimi i verës kraft i bërë si letër kraft dhe me dorezë litari,...
desgin i palosshëm i paketimit të verës për paketimin e kutive të verës

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

desgin i palosshëm i paketimit të verës për paketimin e kutive të verës Shtypja Liyang siguron modelimi i paketimit të verës , logoja me porosi, ngjyra, desgin. Kjo kuti paketimi verë e bërë si karton i ngurtë, shumë i qëndrueshëm dhe i mjaftueshëm...
Kuti dhuratë prej kartoni xhami verë luksoze

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë prej kartoni xhami verë luksoze Notë e mirë për paketimin e kartonit të kutive të dhuratave të verës , madhësi e përshtatshme për verë dhe gotë Kutia e dhuratave të verës me syzet e bëra si karton dhe futet e prerë për të mbajtur gotën...
kuti verë e palosshme për paketimin e verës

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti verë e palosshme për paketimin e verës Shkallë e mirë për paketimin e kutive të verës të palosshme , madhësi të përshtatshme për verë, karton të ngurtë të bërë si kuti e fortë dhe e qëndrueshme për verën. Gjithashtu e mirë për të si një Kuti...
paketimi me kuti vere me shumicë mund të personalizohet

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

paketimi me kuti vere me shumicë mund të personalizohet Shkallë e mirë për paketimin e kutive të verës , madhësi e përshtatshme për verë, Gjithashtu e mirë për të si një Kuti Dhurate Verë, e thjeshtë por jo e lirë, duket e këndshme, kuti vere e...
kuti vere letre kraft me doreze te prere vdes

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti vere letre kraft me doreze te prere vdes Shkallë e mirë për paketimin e kutive të verës , madhësi e përshtatshme për verë, Gjithashtu e mirë për të si një Kuti Dhurate Verë, e thjeshtë por jo e lirë, duket e këndshme, Kuti vere me dorezë, e...
Shtypja e kutive të verës së palosshme

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e kutive të verës së palosshme Duket kuti verë shumë luksoze, lamiantion i mbuluar me mat, lloji i palosshëm prej kartoni 2 mm i kutisë së verës, logoja është UV spot. bëj që tërë kutia të duket shumë bukur! Madhësia: 34x9x8CM Ngjyra:...
Kryesor transportues paketimi dhuratë shishe vere porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kryesor transportues paketimi dhuratë shishe vere porosi Kuti vere shishe e cila stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e rrobave. kuti të tilla Dhurata për shishe të bëra me letër të bardhë të veshur me art dhe logon me...
bërë me porosi kuti letre të paketimit të verës të lirë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

bërë me porosi kuti letre të paketimit të verës të lirë Kuti letre vere, paketim kuti vere, cilësi e mirë për paketimin e verës. Kutia e paketimit të verës , kuti letre me stil të thjeshtë, e bërë në letër unike me cilësi ari Kuti verë e lirë , me...
Paketimi i kutive të dhuratave për letra luksoze

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i kutive të dhuratave të verës të personalizuara luksoze Paketimi i kutive të verës, cilësi e mirë për paketimin e verës. Kutia e dhuratave të verës, dizajni i veçantë i bën klientët tuaj të lumtur. Kuti dhuratë për verë, gjithashtu mund ta...
Kuti paketimi verë me porosi të nxehtë me dorezë

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti paketimi verë me porosi të nxehtë me dorezë Shkallë e mirë për paketimin e kutive të verës, madhësi e përshtatshme për verë, Gjithashtu e mirë për të si një Kuti Dhurate Verë, e thjeshtë por jo e lirë, duket e këndshme, Kuti vere me dorezë, e...

Kinë Kutia e verës furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti të bukura dhe luksoze të verës për verë paketim. Ashtu si kutia e verës së palosshme, kutia e rrumbullakët, kuti kartoni me kapak dhe dorezë, etj.Kutitë e verës me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të verës, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


red wine box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta