Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrësKuti me syze dielli

Kuti me syze dielli (Total 18 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti me syze dielli , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti me syze dielli , furnizuesit Kuti për syze dielli lëkure / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti syze dielli letre R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti për syzet e diellave sirtar për paketimin e syzeve të diellit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti për syzet e diellave sirtar për paketimin e syzeve të diellit kuti për syze dielli për syze dielli është bërë prej letre arti dhe kartoni. Paketimi i kutive të syzeve të diellit mund të jetë logo, ngjyra dhe madhësia. Kutia e diellit të...
Kuti dhuratë për paketim të diellave të diellave të letrës Kraft

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti paketimi për syze dielli nga sirtari i letrës Kraft Kutia e sirtarit të letrës Kraft, letra kraft me logo të shtypur, kutia e kundërt dhe kutia e sirtarit, dizajn special. Kuti për syze dielli sirtar, paketim kuti për syze dielli, madhësi të...
Kuti syze dielli me porosi logo me kapak për syze dielli

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti syze dielli me porosi logo me kapak për syze dielli kuti syze dielli me porosi logo është bërë prej letre arti dhe kartoni. Paketim kuti për syze dielli mund të jenë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Kutia e diellit prej sirtari me porosi...
Kuti me syze dielli modë dhe luksoze me futje EVA

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti me syze dielli modë dhe luksoze me futje EVA kuti syze dielli modë është bërë prej letre arti dhe kartoni. Kutia e diellit me EVA mund të jetë logo, ngjyra dhe madhësia. Kutia e diellit prej sirtari me porosi do të jetë më e mirëpritur dhe e...
Kuti syze dielli të sheshta të palosshme me logo të stampimit të artë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

kuti e sheshtë e palosshme e diellit me pullë ari Kutia e diellit prej letre është bërë në letër të ngurtë kafe, për sa i përket materialit, ju gjithashtu mund të zgjidhni letrën e veshur ose letrën e pa veshur kutia e syze dielli me logon e...
Kutia e paketimit të letrës së syze dielli të palosur

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

kuti paketimi letre me syze dielli te palosshme kuti letre e palosshme për sunglass paketim me shtypje CMYK me cilësi të lartë pjesa e brendshme e kutisë është e shtruar nga kamoshi i butë, kjo mund të mbrojë syze dielli nga gërvishtjet gjatë...
Paketimi i kutive të letrës së syzeve Paketimi i syzeve të diellit, kuti paketimi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i kutive të letrës së syzeve Paketimi i syzeve të diellit Dielli Kuti letre për syze me porosi duke shtypur ngjyrën e plotë të modelit tuaj CMYK. Kuti letre me dizajn të qartë PVC plastike të dritares për paketimin dhe shfaqjen e syzeve të...
Logoja me porosi e paketimit të kutisë së diellit prej kuti kafeje kraft

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketim logjike me porosi paketimi të kutisë së syze dielli kafe kraft për burrat dhe gratë është letër kafe kafe me letër të fortë kraft kafe, ngjyra është bërë me kërkesën tuaj të projektimit. është stili i kundërt i mbarimit të anasjellta, ne...
kuti paketimi letre me syze dielli

markë: OEM

paketim: Paketimi nga kartona kartoni letre të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 10000000/month

kuti paketimi letre me syze dielli krijuese krijuese me modelin tuaj te shtypur. Liyang Paper Products Co, Ltd, e themeluar në vitin 1999, e specializuar në prodhim shtypjen e letrave të ndryshme dhe produkteve të paketimit. Të tilla si kutia e...
Kuti ambalazhi 350gsm syze dielli me fletë argjendi Logo

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti ambalazhi 350gsm syze dielli me fletë argjendi Logo Kutia e paketimit të syze dielli është letër me ngjyra të zeza me sfond të zi, madeshtë bërë prej kartoni 350gsm të arritur, ngjyra e zezë e shtypur ndeshjen logon e personalizuar, Gjithçka...
Me porosi u bë kuti më e lirë e syze dielli

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Me porosi u bë kuti më e lirë e syze dielli Kutia e letrës së diellit është letra me ngjyra të zeza me sfond të zi, madeshtë bërë prej 350gsm letër arti e arritur, ngjyra e zezë e shtypur ndeshjen logon e personalizuar, Gjithçka duket perfekte!...
Kuti për syze dielli kartoni me ngjyra gri me qese prej kadifeje

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti me syze dielli kartoni me ngjyre gri me qese kadifeje h Ngjyra gri jashtë me petëzimin mat. lloji i lartë dhe bazë, kur të hapni kutinë e syzeve të diellit, do të dukeni syze dielli të bukura, të gjithë syze dielli luksoze (syze dielli)...
Kuti paketimi për syze dielli të letrës kraft të lirë të palosshme

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Kuti paketimi për syze dielli të letrës kraft të lirë të palosshme Kutia e diellit prej letre është bërë në letër kafeje të ngurtë, për sa i përket materialit, ju gjithashtu mund të zgjidhni letrën e veshur ose letrën e pa veshur Kutia e...
paketim kuti kartoni për syze dielli të bardha mat

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

paketim kuti kartoni për syze dielli të bardha mat Kuti kartoni për syze dielli , ajo është bërë në stilin e thjeshtë të kapakut dhe kutisë bazë kuti kartoni me mat të bardhë për paketimin e syzeve të diellit Mund ta përdorni për të paketuar syze...
Kuti paketimi për syze dielli prej letre kraft kafe

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Kutia e paketimit të syze dielli prej letre kraft kafe kutia e paketimit të letrës së diellit është bërë nga letra e ngurtë e kraft kafe Kuti syze dielli letre me ngjyra kafe me logon unike të stampimit të artë, ju gjithashtu mund të zgjidhni petë...
Kuti dhuratash për paketimin e syze dielli me ngjyrë argjendi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratash për paketimin e syze dielli me ngjyrë argjendi Dhurata për kuti syze dielli, kutitë e bukura në kërkim mund të jenë një paketim dhuratë, i zbukuruar dhe shkëlqyer. Kutia e syzeve të diellit prej argjendi, me vulosje argjendi, i bëjnë...
Kuti e personalizuar për dhuratat e paketimit të syzeve të diellit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti e personalizuar për dhuratat e paketimit të syzeve të diellit Kuti për syze dielli letre, syze dielli me petë të nxehtë, shkëlqejnë dhe bukur. Kutia e syzeve të diellit të kundërt, mund të hapen dy anë, të hapura lehtë dhe komoditet. Kuti...
kuti kartoni të ngurtë për paketimin e syze dielli

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

kuti kartoni të ngurtë për paketimin e syze dielli Kuti kartoni të ngurtë, ajo është bërë në stilin e kapakut dhe kutisë bazë Mund ta përdorni për të paketuar syze dielli, dhurata, stoli ose produkte të tjera Shtypja me ngjyra CMYK ose pantone është...

Kinë Kuti me syze dielli furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti të bukur dhe luksoze të syze dielli për syze dielli paketim.Sikurse kutia e diellit, kutia e syzeve të diellit prej lëkure, kutia prej syze dielli prej druri, kutia e shtypur e syze dielli, kutitë e diellit të diellit etj. Kutitë e diellit të diellit me cilësi të lartë janë paketimi i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Do pyetje në kutitë tona të syzeve të diellit, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


sunglasses boxdrawer sunglasses boxsunglasses box with lid

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim