Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrësKutia e letrës

Kutia e letrës (Total 36 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e letrës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e letrës , furnizuesit Kutia e zezë e letrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Shtypje kuti letre R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Slide Box Kuti çokollate për ushqime të personalizuara

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Slide Box Kuti çokollate për ushqime të personalizuara Kjo kuti paketimi e përdorur për çokollatë, çaj të zi, biskota dhe të tjera, brenda ka disa rrjeta, jashtë ka një rrëshqitje për tu mbyllur, si kuti sirtari, brenda futjes mund të jetë e sheshtë...
kuti paketimi me gotë të dyfishtë të rrudhosur të qelqit të verës me shumicë

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti paketimi me gotë të dyfishtë të rrudhosur të qelqit të verës me shumicë Kjo paketim vere nuk është i ngjashëm para kutisë luksoze të verës, kjo kuti është shumë e lirë dhe praktike, përdor letër të valëzuar, pasi të gjithë e dimë që materiali...
Një copë ujë me lëng të dyfishtë me dy kuti të hapur

Çmimi i njësisë: USD 1.23 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.23 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Një copë ujë me lëng të dyfishtë me dy kuti të hapur Një pjesë e kutisë së dyfishtë kuti me pako të ujit të hapur, mund të përdoret gjithashtu për të mbajtur të gjitha gotat, të tilla si shtrydhëse frutash e perimesh etj. brenda filxhanit, e jashtme...
Kuti paketimi për pastë dhëmbësh të dizajnit të ri me futje kadifeje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi për pastë dhëmbësh të dizajnit të ri me futje kadifeje Kutia e paketimit të pastës së dhëmbëve të shkallës së lartë, me paketën prej kadifeje brenda, ka një mënyrë unike hapjeje dhe është e lehtë për t’u marrë, e cila është shumë e...
Kuti letre për paketim të kabllove USB të kamerave të personalizuara

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti letre për paketim të kabllove USB të kamerave të personalizuara Paketimi i Kutisë së Letrës prej letre arti të veshur 350gsm me laminuar me shkëlqim; Kuti letre automatike e poshtme me shtypje të dizajnit me porosi për paketimin e produkteve...
Printim i kutisë së paketimit të përshtatur me letra të personalizuar

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Printim i kutisë së paketimit të përshtatur me letra të personalizuar Shtypja e kutive të sirtarëve, kutia e përputhjes me shtypjen e logos, të shtypura me ngjyra të plota . Kuti sirtar i përshtatur, madhësia dhe dizajni i personalizuar, kutia e...
Kutia e Paketimit të Produkteve të Letrës me Dritare PVC

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e paketimit të produkteve të letrës me dritare PVC Paketimi i dhuratave të paketimit të produkteve, kutia e parakohshme, ngjyra e plotë e shtypur me materiale me cilësi të lartë . Kutia me dritare PVC, kuti letre me dritare të qartë, mund të...
Kuti letre për hapjen e dy mjekëve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre për hapjen e dy mjekëve Ky lloj kutie letre për ilaçe është dizajn për mjekësi, produkte të kujdesit shëndetësor, etj. paketimin. Kutia e paketimit të ilaçeve është shumë më e lirë. Kutia e letrës mund të bëhet me porosi si kuti sapuni....
Letër për Paketim Pantynose Logo Logo

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Letër për Paketim Pantynose Logo Logo Kuti letre me stil zarfi prej letre arti të veshur dhe dritare e prerë me shtypje me ngjyra të plotë CMYK. Kuti letre paketimi për kuti letre dizajn për çorape dhe pantinozë dhe çorape panty .. Paketimi i stilit...
Kuti cilindrash me porosi për paketimin e mykut të cupcake

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Kuti cilindrash me porosi për paketimin e mykut të cupcake Kuti letre cilindrike , stile të njohura të formave të rrumbullakëta të bëra nga letra arti 157gsm dhe tub kartoni të ngurtë. Kuti tub letre me shtypje të kompensuar CMYK për paketimin e...
Kuti Paketimi PVC të Shtypura me Pako me Dritare

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti Paketimi PVC të Shtypura me Pako me Dritare Kuti dritare PVC e bërë nga letra arti të veshura dhe PVC plastike me printim të plotë me ngjyra CMYK. Paketimi i kutisë me dritare dizajn për paketim dhe ekran të produkteve kozmetike .. Paketimit...
Kutia e lëvizshme e varur kuti letre flluskë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre me flluska të dritares së kllapave Kjo kuti është kutia më e njohur për klientët, është e përshtatshme për kllapa Mobile, por edhe e përshtatshme për mbajtjen e produkteve të tjera elektronike. Liyang Paper Products Co, Ltd, e themeluar...
Kuti maskë për fytyrën e disponueshme 3 copë kirurgjikale

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketim maskash për fytyrën e disponueshme 3 kuti maskë kirurgjikale për fytyrën Maska të zakonshme ndahen në maska ​​të zakonshme kirurgjikale dhe maska ​​kirurgjikale. Pjesa e jashtme e maskës kirurgjikale është blu, kështu që fytyra blu është...
Kuti dhuratë për paketim të buzëve me etiketë në formë trekëndëshi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e Dhuratave për Paketimin e Kuq buzëve me Etiketa Private të Riciklueshme Paketimi i Kutisë së Kuqe , prej letre arti të veshur me shtypje të plotë me ngjyra CMYK. Kuti letre për paketim dhuratash me dizajn fjongo për paketimin e dhuratave për...
Kuti dhuratë me shkëlqim me shirit për veshje gjumi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë me shkëlqim me shirit për veshje gjumi Kuti dhurate me shirit, kuti kartoni me shirit, luksoze dhe elegante. Kuti me Dhurata me shkëlqim, kuti palosëse me petëzim me shkëlqim, të bukur dhe me cilësi të lartë. Asnjëherë jashtë stilit....
Paketimi i shisheve prej qelqi me kuti shishe me ujë të letrës së trashë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i shisheve prej qelqi me kuti shishe me ujë të letrës së trashë Paketimi i shisheve të ujit të bërë nga letra të trashë materiale prej letre me dy shtresa rreth 500-600gsm. Kuti letre për shishe qelqi ose paketim shishe uji. Paketimi i...
Kuti ambalazhi kuti xhami kraft qiri poshtër

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti ambalazhi kuti xhami kraft qiri poshtër kutia e paketimit të qirinjve të qirinjve kraft është shtypje e plotë me ngjyra, pjesa e poshtme e saj është bllokimi i kundërt për të rrafshuar dërgesën për të ndihmuar në kursimin e kostos së...
Kuti paketimi me mbrojtës të ekranit celular me shkumë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti paketimi me mbrojtës të ekranit celular me shkumë Kutia e Paketimit është si libri, shkumë zam EVA për të mbajtur Mbrojtësit e ekranit të celularit, trashësia është e punuar me dorë 1.5 mm, e gjithë kutia është shtypje me ngjyra të plotë e cila...
Kuti letre e lirë e pa veshur me vulosje ari

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre e lirë e pa veshur me vulosje ari Kuti letre e pangopur, e bërë në letër 350gsm të pa veshur me tekst luksoz të stampimit të arit dhe logos embossing ari Kutia e letrës së palosshme është një stil kuti shumë i njohur pasi është i lirë dhe...
Kuti letre e palosshme e lirë, me përfundim mat

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre e palosshme e lirë, me përfundim mat Kuti letre e lirë , e bërë në letër arti 350gsm me shtypje të plotë me ngjyra Kutia e letrës së palosshme është një stil kuti shumë i njohur pasi është i lirë dhe mund të jetë i paketuar për dërgesa...
Kuti e lirë e paketimit të letrës së trashë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti e lirë e paketimit të letrës së trashë Pako e lirë për paketim letre , e bërë në letër arti 350gsm me shtypje të plotë me ngjyra Kutia e letrës së artit është një lloj stili kuti popullor pasi është e lirë dhe mund të jetë e paketuar për...

Kinë Kutia e letrës furnizuesit

Kuti letre


Këtu mund të gjeni produktet e lidhura në kutinë e letrës. Ne kemi më shumë se 15 vjet përvojë në prodhimin e kutisë së letrës. Duke përfshirë kutinë e paketimit të verës, kutinë e paketimit të parfumeve, kutinë e paketimit të qirinjve, kutinë me shirit, kuti me dorezë etj.
Të gjitha prodhimet tona janë me cilësi të lartë dhe kanë një dizajn të veçantë të bukur, ju mund të keni të shtypur logon owm për t'i bërë produktet tuaja më karakteristike.
Nëse dëshironi të merrni më shumë informacione nga ne, ju lutemi klikoni në detajet e produktit për të parë foton, çmimin, stilin dhe informacione të tjera.


 Paper Box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim