Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrësKuti letre artizanale

Kuti letre artizanale (Total 14 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti letre artizanale , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti letre artizanale , furnizuesit Kuti letre artizanale PVC / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e ushqimit të letrës artizanale R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Paketimi i kufjeve Kraft letre Kraft me dritare

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i kufjeve kuti letre kraft me dritare Kutia e paketimit të kufjeve, kutia e kthimit të kundërt me dritare, cilësi e mirë për paketimin e kufjeve. Kutia e kufjeve me dritare, me një dritare mund të tregojë mirë produktet. Kuti kufje letre...
Kuti letre e llojit Kraft për paketimin e produkteve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre e llojit Kraft për paketimin e produkteve Kjo kuti e llojit kraft mund të përdoret për kutinë e postës, kutinë e paketimit për elektronike. Isshtë kuti letre artizanale e lehtë e palosshme . Mund të dërgohet në formë të sheshtë. Kutia e...
Kutia e dhuratave të kartonit të bardhë me logon e stampimit të arit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e dhuratave të kartonit të bardhë me logon e stampimit të artë për kartelë Kuti e bardhë dhuratë kartoni është prej letre të veshura dhe letër karton. Kutia dhe kutia bazë e veçantë mund të jenë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Mund të...
Kutia e palosshme e paketimit të letrës Kraft

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e palosshme e paketimit të letrës Kraft Kutia e letrës Kraft, duket e thjeshtë por e lezetshme, me logo të shtypura Paketimi i Paketave të Letrës me cilësi të lartë, i bëni produktet tuaja të tërheqin më shumë vëmendjen e klientëve Kutia e...
Kuti dhuratë kartoni letre për paketim

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë kartoni letre për paketim Kuti dhuratë kartoni letre për paketim, çmim chep me cilësi të lartë. Kutia e dhurataveKustom me logo të shtypur, plot me tiparet e komplimentit tuaj. Kuti dhuratë Kartoni kartoni me madhësi dhe dizajn të...
Kapaku magnetik i kartonit të letrës kafe Kraft kartoni

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kapaku magnetik i kartonit të letrës kafe Kuti prej letre kraft kafe materiale letre eko-miqësore letre dhe kartelë 2 mm gryboard e cila harton palosje të sheshtë ; Kapaku magnetik i kutisë së kraftit pa shtypur me ngjyra duket e thjeshtë, por...
Kutia e dhuratave të letrës Kraft Foldable Pack

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e dhuratave të letrës Kraft Foldable Pack Kuti letre e palosshme kraft prej letre kraft kafe dhe kartoni 2 mm gri, i cili harton paketim të sheshtë ; Ngjyra natyrale kafe e Flat Pack Paper Box duket e thjeshtë, por elegante dhe butik. Dizajni...
Kuti transportuese e letrës së palosur

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim i lirë i palosshëm i kutisë së letrës së valëzuar Kutia e transportit me letër kafe të palosshme është letër e valëzuar, është pesha e letrës prej 500gsm letër kafeje kafeje e arritur, ngjyra e plotë e shtypur ndeshje e personalizuar dhe...
Kuti dhurate artizanale kafe me kapak

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhurate artizanale kafe me kapak Kutia e dhuratave artizanale kafe është letër arti me ngjyra të sfondit kafe, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, me ngjyrën kafe të shtypur ndeshja e personalizuar, çdo gjë duket perfekte!...
Paketimi i kutive të kartonave të vizatimit nga kartoni Logoja e shtypur

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i kutive të kartonave të vizatimit nga kartoni Logoja e shtypur Kuti sirtarësh Kraft e bërë nga letra kraft kafe dhe tabelë letre e cila trashësia e bordit të letrës 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së sirtarit dhe preferoni; Kutitë e...
Kuti letre me vizatime rrëshqitëse të vogla Kraft Brown

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti letre me vizatime rrëshqitëse të vogla Kraft Brown Kutitë e letrës kafe Kraft të bëra prej letre artizanale kafe e cila trashësia e bordit të letrës 300-500 gsm sipas madhësisë së kutisë së sirtarit dhe preferoni; Kraft Paper Box, e thjeshtë me...
Letër kraft e personalizuar një copë kuti palosëse

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Letër kraft e personalizuar një copë kuti palosëse Kutia e palosshme Kraft One Piece, e lehtë për tu palosur dhe paketimi, e mirë zgjidhni për paketimin e produktit. Letër kuti Kraft, përdorni letër kraft me cilësi të lartë, të thyer dhe të shkallës...
Kraft i lirë kuti paketimi palosëse e një copë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kraft i lirë kuti paketimi palosëse e një copë Kraft një copë Kuti, një copë kuti letre kraft e palosshme, çmim i lirë me notë të mirë për paketimin e produktit. Kuti paketimi me një copë, e lehtë për tu palosur, kurseni tarifën e dërgesës dhe të...
Kuti kartoni artizanale të gradës së mirë me dorezë

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti kartoni artizanale të gradës së mirë me dorezë Kuti kartoni Kraft, përdorni letër kraft me cilësi të lartë, jo të lehtë për t'u thyer. Kuti letre me dorezë, në lindje për të kryer. Kutia artizanale e kraft, me modelin tuaj dhe logon e...

Kinë Kuti letre artizanale furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti letre artizanale të këndshme dhe të këndshme për paketimin e produkteve. Ashtu si Box Box Artizanale, PVC Artizanatit Box Box, Artizanatit Box Box Ushqim Box, Artizanatit Box Dreka Box, etj. Kuti letre artizanale me cilësi të lartë janë paketim të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutinë tonë të artizanatit, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


craft paper boxfolding craft paper boxkraft folding box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim