Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti dhuratë letreKuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak
Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak
Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak
Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak
Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak
 • Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak
 • Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak
 • Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak
 • Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak

Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak

  Lloji i pageses: T/T,Paypal
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: LY061205

Additional Info

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

prodhimtari: 30000 per month

markë: LY

transport: Ocean,Land,Air,Express

Vendi i origjinës: Guangdong, CN

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

certifikatë: FSG,SGS,ISO

port: Shenzhen,Dongguan,Guangzhou

përshkrim i produktit

Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak

Kutia e paketimit të dhuratave, paketimi luksoz për dhuratë, stili i ëmbël i bëjnë klientët tuaj të lumtur.
Paketimi i kutive të dhuratave, cilësi e mirë me dizajnin e shiritit, kanë një stil të veçantë.
Kutia e dhuratave me kapak, e lehtë për t’u hapur, kapaku i thjeshtë por jo edhe i lirë, mund t’u japë klientëve tuaj një surprizë.


Produkte Liyang produkteve bashkë., Ltd, është një fabrikë dhe kompani tregtare e vendosur në Dongguan, Kinë.

E specializuar në prodhimin e paketimit dhe shtypjes së letrave të dhuratave,

siç janë kutia e dhuratave, çanta dhuratash, shtypja e librave, fletoret, dosjet, kutia e verës, kutia e bizhuterive, kutia kozmetike, kutia e shikimit, kutia e këpucëve, etj.


Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të mirë, shkoni përpara dhe gjeni Li Yang Printime,
Ne jemi të përkushtuar t'ju bëjmë të kënaqur, kjo është ajo që ne e quajmë Win-win,

Keni nevojë për më shumë detaje me produktet tona, telefononi në shitjet tona Amy! Ajo do të bëjë atë që mund të bëjë për t'ju bërë të kënaqur.200710692135773_2

Product name
Cardboard ribbon gift packaging box with lid
Size
Customized Size
Material
Ivory Board (250 g,300 g,350 g...etc.)
Art paper (128 g,157 g,200 g,250 g,300 g...etc.)
Duplex board with grey back (250 g,300 g,350 g,400 g...etc.)
Grey paper (250 g,300 g,350 g,400 g...etc.)
Kraft paper (100 g,120 g,150 g,200 g,250 g,300 g...etc)
Corrugated paper (A,B,C,E grade)
color
1-4 C or more
Pantone color
Printing
offset printing,silk screen printing
Surface Disposal
Varnishing, glossy lamination, matte lamination, gold/silver hot stamping,
embossing, UV coating, foil stamping, flocking, hologram effect.
Drawing format
PDF,AI,C D R, E P S, J P G,300 DPI
Packing Master
carton,Proper qty per ctn
Quality control
material, semi-finished product , finished product.
Sample charge
Free of charge if you order more than 5000 qty
Delivery time
15-20 days
M O Q
1000 qty
Monthly supply
300000 qty
Payment term
T/T, West Union, Paypal, 30% deposit and 70% balance before shipment.
Logo
Customized
Shape
Rectangle, square, circular, oval and other special shape
Accessories
Magnet, ribbon, EVA form , plastic tray, sponge, PVC/PET/PP window
Application
Gift packing, promotion, supermarket, storage, for wine, cigar, food, cosmetic,
consumer electronic products and other gifts and premiums.
Delivery Time For bulk production
11-46 days to according to different countries port by ocean
Shipping Port
Shenzhen / Guangzhou / Hong Kong Port

pictures show


cardboard box with lid gift boxgift packaging boxribbon gift box


Our Advantages

1)Price
 Based on material,size,process requirements,quantity,trade terms.
2)Sample
 Sample fee: Refundable 
 Sample leading time: 5-7 days 
 Sample shipment method: By air or By sea
3)Artwork 
 Design service: Free 
 Format of artwork: PDF,AI,C D R
4)O E M Service
 It is available to print your logo on our black mailing envelopes.
5)Mass Production
 Production time: 15-20 days,or according to your quantity
 Production capacity: 300,000 qty per month
6)Regular Packing 
 Poly bag/packed in bundle+standard export carton,or as your requests

Surface finishing

gift box with lid


Packaging & Shipping

packaging box


Other information

(1) Informacione mbi kompaninë

Themeluar në vitin 1999, Li yang Paper Products Co, Ltd, është një ndërmarrje e mesme e specializuar në të ndryshme të letrave të shtypura me ngjyra, çanta letre, kuti paketimi, kuti dhuratë, etiketa, etiketa, broshura, postera, materiale paketimi dhe shtypje të tjera të ngjashme produktet. Pranë Shenzhen, transporti i përshtatshëm na ka sjellë më shumë mundësi dhe përparësi konkurruese si në tregjet vendase ashtu edhe në ato të huaja.

(2) FAQ

Q1: Sa ditë do të përfundojnë mostrat? Si për prodhimin në masë? 1. Ne jemi të nderuar që t'ju ofrojmë mostra, zakonisht ne do t'i rregullojmë ato në 3-8 ditë pune, mostra e produktit të përfunduar është e pranueshme. 2. Koha e plumbit për prodhimin në masë bazuar në sasinë tuaj të porosive, përfundimin, etj., Zakonisht 7-10 ditë pune është e mjaftueshme.

P2: A mund të kemi logon ose informacionin e kompanisë sonë mbi produktet ose paketën tuaj? Sigurt. Logo juaj mund të tregojë mbi produktet duke Shtypur, Lustrim UV, Stampim Nxehtë, Embossing, Shtypje në ekran mëndafshi ose Sticker.

Q3: Ku ndodhet Fabrika juaj? Si mund të vizitoj atje? Ne kemi vendosur në qytetin Dongguan me qasje transporti shumë të përshtatshëm, vetëm dhjetë minuta me makinë në stacionin hekurudhor me shpejtësi të lartë Humen, ngjitur me Guangzhou dhe Shenzhen City. Mirëseardhja ngrohtësisht për të vizituar fabrikën tonë!
Kategoritë e Produktit : Kuti dhurate > Kuti dhuratë letre

Email tek ky furnizues
 • Lily YuMs. Lily Yu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim