Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti dhuratë letreLogo e shtypur e paketimit të letrës së ngushtë të letrës së shtypur
Logo e shtypur e paketimit të letrës së ngushtë të letrës së shtypur
Logo e shtypur e paketimit të letrës së ngushtë të letrës së shtypur
Logo e shtypur e paketimit të letrës së ngushtë të letrës së shtypur
 • Logo e shtypur e paketimit të letrës së ngushtë të letrës së shtypur
 • Logo e shtypur e paketimit të letrës së ngushtë të letrës së shtypur
 • Logo e shtypur e paketimit të letrës së ngushtë të letrës së shtypur

Logo e shtypur e paketimit të letrës së ngushtë të letrës së shtypur

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 20 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: ELY161209-2

Color: CMYK Or Pantone

MOQ: 1000PCS

Delivery: Prompt

Logo&Size: Customized

Printing Type: Offset Printing/Silk Screen

Custom Order: Acceptable

Item: Pink Hard Paper Gift Box Packaging

Material: Paperboard+ribbon+magnetic

Usage: Gift Packaging, Gifts, Cosmetic, Arts and Crafts, Jewelry, Garment & Shoes

Feature: Magnetic Close/ Foldable

Paper Type: Cardboard

Size: Middle

Shape: Rectangle

Surface Handling: Offset Printing

Logo Printing: With Logo Printing

Weight: Other

Additional Info

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

prodhimtari: 300000pcs/month

markë: LY

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, CN

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

certifikatë: FSC,SGS

Kodi HS: 4819200000

port: Shenzhen,Dongguan,Guangzhou

përshkrim i produktit

Logo e shtypur e paketimit të letrës së ngushtë të letrës së shtypur

Kuti dhuratë e letrës së vështirë të bëjë me letër të bardhë të veshur me ngjyra të bukura rozë të shtypura me shirita rozë të ndeshjes. Asamble magnetike standarde për afër më të lehtë. Logoja e zezë duket e thjeshtë por luksoze. Një pikë tjetër e mirë për një dhuratë letre e tillë e letrës është transportimi i anijes së sheshtë për të kursyer vëllimin dhe koston e transportit. Pranoni të bëra me porosi dhe shtypni Paketimin e Kutive të Dhuratave të Flota me modelin dhe logon tuaj.


Produkte letre Liyang Co, Ltd

Kompania jonë është e vendosur Dongguan, CN, e cila e bën transportin shumë më të përshtatshëm dhe të shpejtë.

Kryesisht bëjmë porosi të personalizuara për kuti letre, qese letre, kartelë letre, zarf, libër, etj.

Logoja dhe dizajni i blerësit janë të pranueshme.
Ne kemi pajisje profesionale dhe pajisje të përparuara të prodhimit, kështu që çmimi dhe cilësia e produkteve tona janë shumë konkurruese.


Anydo pyetje, Ne do të jemi në internet për t'ju dhënë një përgjigje të shpejtë. (Eliza)


Products Show


Pink Gift Box 2Pink Gift Box 4Pink Gift Box 1

Kuti më shumë letra të ndryshme të llojit të ngjashëm, ju lutemi kontaktoni më poshtë lidhjen:

https://dgliyang.en.alibaba.com/product/661686312-213371912/High_quality_handmade_foldable_gift_box_with_ribbon_and_magnetic_close.html


http://dgliyang.bossgoo.com/gift-box-1161337/folding-black-gift-box-with-uv-logo-38628140.html


Spefication

1.Specifications

Item black gift box
Size Customized size
Material Ivory board(250G,300G, 350G...etc)
Art paper(128G, 157G, 200G, 250G, 300G...etc)
Duplex board with grey back(250G, 300G, 350G,400G...etc)
Grey paper(250G, 300G, 350G, 400G...etc)
Kraft paper(100G, 120G, 150G, 200G, 250G, 300G...etc)
Corrugated paper(A, B, C, E grade)
Color 1-4C or more
Pantone color
Printing Offset printing, silk screen printing
Surface Disposal Glossy varnishing, Glossy lamination, Matte lamination, UV coating, Golden hot stamping, Silver hot stamping, Embossing, Debossing, etc

Drawing Format

PDF,AI,CDR,EPS,JPG (300DPI)
Packing Master carton,Proper qty per ctn
Quality Control From material purchase, pre-production machine testing, 3 times assessment for finished goods to packing

Sample Charge

Free of charge if you order more than 5000pcs
Delivery Time 15-20 days
MOQ 1000pcs

Monthly Supply

300000pcs
Payment Terms T/T,West Union,Paypal,L/C
Machines for Production Die-cutting machine,Offset printing machine, Lamination machine, Hot stamping machine, UV machine, etc

2. Përparësitë tona

1)Price
  Based on material,size,process requirments,quantity,trade terms.
2)Sample
   Sample fee: Refundable 
    Sample leading time: 5-7 days 
   Sample shipment method: By air or By sea
3)Artwork   
   Design service: Free 
    Format of artwork: PDF,AI,CDR
4)OEM Service
   It is available to print your logo on our black gift boxes .
5)Mass Production
   Production time: 15-20 days,or according to your quantity
    Production capacity: 300,000 pcs per month
6)Regular Packing 
    Polybag/packed in bundle+standard export carton,or as your requests

Surface FinishedProduction Process1ShipmentFaqContact Us Eliza Google

Kategoritë e Produktit : Kuti dhurate > Kuti dhuratë letre

Email tek ky furnizues
 • Lily YuMs. Lily Yu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta