Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti dhuratë letreKutitë e dhuratave të kartonit rozë me dritare të qartë
Kutitë e dhuratave të kartonit rozë me dritare të qartë
Kutitë e dhuratave të kartonit rozë me dritare të qartë
 • Kutitë e dhuratave të kartonit rozë me dritare të qartë
 • Kutitë e dhuratave të kartonit rozë me dritare të qartë

Kutitë e dhuratave të kartonit rozë me dritare të qartë

  Lloji i pageses: T/T,Paypal
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 20 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: ELY170227-4

Color: CMYK Or Pantone

Logo&Size: Customized

Custom Order: Acceptable

Material: Paperboard+magnetic

Usage: Gift Packaging Cardboard Box, Gifts, Cosmetic, Garment & Shoes, Health Care Products

Feature: Magnetic Closure/book Shape

Item: Pink Cardboard Gift Box With Clear Window

Paper Type: Cardboard

Size: Large

Shape: Rectangle

Surface Handling: Offset Printing

Logo Printing: With Logo Printing

Weight: 0.5-1 kg

Additional Info

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

prodhimtari: 300000pcs/month

markë: LY

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, CN

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

certifikatë: FSC,SGS

Kodi HS: 4819500000

port: Dongguan,Shenzhen,HK

përshkrim i produktit

Kutia e dhuratave të kartonit me formën e librave me dritare të qartë

Kutia e Dhuratave me Dritare të Qartë është bërë nga bordi letre montimi prej letre arti për paketimin e dhuratave luksoze; Karakteristika e kësaj kutie të dritareve të kartonit është një kuti dhuratë e punuar me dorë të dizajnit luksoz me një majë të qartë të dritares PVC; Kuti dhuratë prej kartoni me dritare të kthjellët e cila material arti për shtypjen e kompensuar, që lloji i formës së librit të kutisë së dhuratave nuk mund të rrijë paketim kur dërgohet për të kursyer vëllim, por mirë të qëndrojë dhe shfaqet produkti


Liyang Paper Products Co, Ltd ndodhet Dongguan, CN, e cila e bën transportin shumë më të përshtatshëm dhe të shpejtë.

Kryesisht bëjmë porosi të personalizuara për kuti letre, qese letre, kartelë letre, zarf, libër, etj.

Logoja dhe dizajni i blerësit janë të pranueshme.
Ne kemi pajisje profesionale dhe pajisje të përparuara të prodhimit, kështu që çmimi dhe cilësia e produkteve tona janë shumë konkurruese.

Anydo pyetje, Ne do të jemi në internet për t'ju dhënë një përgjigje të shpejtë. (Eliza)

Products Show

Pink Gift Box Window 1Pink Gift Box Window

Spefication

1.Specifications


Artikulli : Kuti dhuratë prej kartoni rozë me dritare të qartë PVC
madhësi Madhësia e personalizuar
material Bordi i Fildishtë (250G, 300G, 350G ... etj)
Letër arti (128G, 157G, 200G, 250G, 300G ... etj)
Bord dupleks me kurriz gri (250G, 300G, 350G, 400G ... etj)
Letër gri (250G, 300G, 350G, 400G ... etj)
Letër Kraft (100G, 120G, 150G, 200G, 250G, 300G ... etj)
Shkatërrimi i sipërfaqes Lustrim me shkëlqim, petëzim me shkëlqim, petëzim mat, veshje UV, vulosje e artë e artë, vulosje argjendi e nxehtë, embossing, debossing, etj
Formati i vizatimit

PDF, AI, CDR, EPS, JPG (300DPI)
Kontrolli i cilësisë Nga blerja e materialit, testimi i makinerisë para-prodhimi, vlerësimi 3 herë për mallrat e gatshme deri tek paketimi
Pagesa e mostrës: Falas nëse porosisni më shumë se 5000 copë
Koha e dërgimit 15-20 ditë

Kushtet e pagesës T / T ,, Paypal, L / C
Makinat për prodhimin Makinë e prerjes së makinës, makina shtypëse e ofertës, makina e laminimit, makina e nxehtë e vulosjes, makina UV, etj

2. Përparësitë tona

1)Price
  Based on material,size,process requirments,quantity,trade terms.
2)Sample
   Sample fee: Refundable 
    Sample leading time: 5-7 days 
   Sample shipment method: By air or By sea
3)Artwork   
   Design service: Free 
    Format of artwork: PDF,AI,CDR
4)OEM Service
   It is available to print your logo on our black gift boxes .
5)Mass Production
   Production time: 15-20 days,or according to your quantity
    Production capacity: 300,000 pcs per month
6)Regular Packing 
    Polybag/packed in bundle+standard export carton,or as your requests

Surface FinishedProduction Process1ShipmentFaqContact Us Eliza Google

Kategoritë e Produktit : Kuti dhurate > Kuti dhuratë letre

Email tek ky furnizues
 • Lily YuMs. Lily Yu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta