Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e unazësVizatues i bukur i kutive të dhuratave për letër unaza
Vizatues i bukur i kutive të dhuratave për letër unaza
Vizatues i bukur i kutive të dhuratave për letër unaza
Vizatues i bukur i kutive të dhuratave për letër unaza
 • Vizatues i bukur i kutive të dhuratave për letër unaza
 • Vizatues i bukur i kutive të dhuratave për letër unaza
 • Vizatues i bukur i kutive të dhuratave për letër unaza

Vizatues i bukur i kutive të dhuratave për letër unaza

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: ELY1801RPB

Material: Paper/Card Board

Type: Ring Box, Ring Box

Shape: Rectangle

Usage: Gift, Packing And Gift

Style: Luxury

Open Way: Pull-out

Color: Red, Green

Size: Small, Accept Customized Size

MOQ: 1000PCS

Product: Jewelry Box

Box Type: Drawer Slide

Logo: Custom Logo Printed

Feature: Ring Box With Foam

Item: Beautiful Ring Paper Gift Box Drawer

Additional Info

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

prodhimtari: 1000000pcs/month

markë: LY

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, China

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

certifikatë: SGS,FSC,

Kodi HS: 4819500000

port: Dongguan,Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

Vizatues i bukur i kutive të dhuratave për letër unaza

Kuti dhuratë letre unazë e bërë nga letra arti e veshur e cila trashësi bordi letre 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së Unazës dhe preferoni; Paketimi i kutive të bizhuterive në sirtar për unaza ose vathë ose gjerdan. Prerja e ndryshme e prerjeve do të jetë çmimi dhe kuotimi i veçantë. R ing kuti struktura kuti sirtar jeshile ngjyra e sfondit dhe kufiri purpurt kompensuar shtypjen, duket Elegante dhe Boutique. Kutitë e unazave të sirtarëve me shkumë shkumë të bardhë për paketimin dhe dhuratën e unazave, kuti unazë e bukur madhësia dhe dizajni i pranueshëm i përshtatshëm. Detaje të plota që duhen për të llogaritur çmimin.

Produkte Liyang produkteve bashkë., Ltd, është një fabrikë dhe kompani tregtare e vendosur në Dongguan, Kinë. E specializuar në prodhimin e paketimeve të letrave të dhuratave, siç janë kutitë e dhuratave, çantat e dhuratave të bizhuterive, shtypja e librave, fletoret, dosjet, kutitë e bizhuterive, etiketat e letrës, etiketat e bizhuterive, kutia e unazave, kutia e dhuratave të letrës, etj.

Baza e bërë me porosi në hartimin tuaj është e mirëseardhur, mos ngurroni të kontaktoni shtypjen Liyang me detajet tuaja të plota.

Për diskutim të mëtejshëm, ju lutemi kontaktoni Elizën në skype: lyprinting5


Products Show


Drawer Rings BoxDrawer Ring BoxesDrawer Ring Box

Spefication

Size Customized size
Material Ivory board(250G,300G, 350G...etc)
Art paper(128G, 157G, 200G, 250G, 300G...etc)
Duplex board with grey back(250G, 300G, 350G,400G...etc)
Grey paper(250G, 300G, 350G, 400G...etc)
Kraft paper(100G, 120G, 150G, 200G, 250G, 300G...etc)
Corrugated paper(A, B, C, E grade)
Color 1-4C or more
Pantone color
Printing Offset printing, silk screen printing
Surface Disposal Glossy varnishing, Glossy lamination, Matte lamination, UV coating, Golden hot stamping, Silver hot stamping, Embossing, Debossing, etc

Drawing Format

PDF,AI,CDR,EPS,JPG (300DPI)
Packing Master carton,Proper qty per ctn
Quality Control From material purchase, pre-production machine testing, 3 times assessment for finished goods to packing

Sample Charge

Free of charge if you order more than 5000pcs
Delivery Time 15-20 days
MOQ 1000pcs

Monthly Supply

300000pcs
Payment Terms T/T,West Union,Paypal
Machines for Production Die-cutting machine,Offset printing machine, Lamination machine, Hot stamping machine, UV machine, etc

Surface Finished

Production Process1

Shipment


Faq

contact us(Eliza)google

Kategoritë e Produktit : Kuti dhurate > Kutia e unazës

Email tek ky furnizues
 • Lily YuMs. Lily Yu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta